ageval.euPodróże › Zimowy nocleg w Karpaczu dla szukających miłości

Zimowy nocleg w Karpaczu dla szukających miłości

Zima już dawno się kończyła, ale warto do niej powrócić, aby przedstawić zainteresowanym historię niespodziewanej miłości, która przytrafiła się pani Angelice. Wraz z koleżankami postanowiła w czasie przerwy zimowej wyjechać do Karpacza. Po ciężki semestrze nauki przydałoby się trochę odpocząć. Dziewczyny wynajęły , a dwa dni później jechały już w kierunku przepięknych widoków.

nocleg karpacz

Wypadek

Pani Angelika przyznaje się do tego, że nie potrafi jeździć na nartach. Dlatego postanowiła przełamać lody i poprosić koleżanki o to, aby nauczyły ją tej sztuki. Początkowo nic nie szło jej prosto, a do tego czuła się jak małe dziecko, które nie może sobie poradzić z dwoma kijkami i dwiema deskami na nogach. Mimo to próbowała swoich sił, choć wiedziała, że nie wygląda jak mistrzyni wszystkich tras. W pewnym momencie wpadła na mężczyznę, który jechał obok niej. Dziewczyna nie mogła, a raczej jeszcze nie umiała, odpowiednio wyhamować i z impetem wjechała w młodego mężczyznę. Co lepsze to ona została bardziej poturbowana niż chłopak. Zawstydzona wróciła do miejsca, którym wynajęła swój nocleg i tam pragnęła, aby nadszedł koniec świata.

Kolacja

Jak się okazało wynajmował nocleg w tym samym pensjonacie co pani Angelika. To spowodowało, że unikała go jak ognia. Nie dało się jednak ukryć kuśtykania, który stał się efektem wypadku. zauważył uraz i zapytał, czy aby na pewno wszystko było w porządku, oferował w razie czego transport do szpitala. W czasie kolacji, w sali, w której gromadzili się goście ciągle ukradkiem spoglądał na naszą bohaterkę. W końcu postanowił zagadać. Okazało się, że studiują na tej samej uczelni. Po powrocie z Karpacza zaczęli spotykać się po uczelnianych zajęciach.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać