ageval.euDomRodzina › Zdjęcia ślubne, które skrywały tajemnicę

Zdjęcia ślubne, które skrywały tajemnicę

Zdarza się, że rodziny mają swoje , niestety często skrywana jest przed członkami rodziny, a dowody są tak chowane, aby nie wyszły na światło dzienne. Tak było w przypadku rodziny Rostockich, gdzie babcia skrywała , które były dowodem na zupełnie inną . Niestety babcia Otolia nie przewidziała, że jej wnuczka, mała Sandra może wszystko nieświadomie odkryć, a wszystko zaczęło się w święta Wielkiej Nocy.

Może się okazać, że również zdjęcia ślubne łódź, Warszawa czy Kraków będą skrywać podobne tajemnice. Rodzina nie zawsze jest ze sobą szczera, co pokazuje przykład rodziny Rostockich.

zdjęcia ślubne łódź

Dziecięca zabawa

Jak to zazwyczaj bywa, dzieci bardzo nudzą się, kiedy dorośli rozmawiają o swoich dorosłych i poważnych sprawach. Dlatego mała Sandra, córka Pani Magdaleny, poszła do dużego pokoju, aby nie uczestniczyć w rozmowie. Wolała się pobawić. W czasie przebieranek w babcine ubrania znalazła również kopertę, w której było . Na zdjęciu była bardzo ładna kobieta w białej sukni oraz wyższy od niej pan ubrany w jakiś mundur. Nie wiedziała kim są ci ludzie, dlatego postanowiła zapytać o to swoją mamę oraz babcię. Jak się okazało to był wstęp do wyjawienia prawdy przez babcię.

Jaka tajemnica?

Kiedy mała Sandra pokazała zdjęcie swojej mamie, czyli córce babci Otolji tajemnica musiała być ujawniona. Okazało się że babcia była mężatką, a dziadek Antoni nie jest jej pierwszym mężem. Pierwszy mąż niestety umarł w czasie wojny na polu bitwy. Pozostała po nim tylko z dnia ich ślubu. Zdjęcie ślubne babcia Otolia przechowywała, ponieważ była to jej pierwsza prawdziwa miłość. Starsza kobieta przyznała również, że Pani Magdalena jest córką tajemniczego mężczyzny ze zdjęcia ślubnego. Prawda okazała się zaskoczeniem, ale w końcu wyszła na jaw.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać