ageval.euPracaPorady dla firm › Zawsze bezpieczni pracownicy

Zawsze bezpieczni pracownicy

Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezwykle istotny aspekt w każdej firmie, zarówno biurowej, jak i produkcyjnej. który nie dba o bezpieczeństwo swoich pracowników musi liczyć się nie tylko z karami od inspekcji pracy, ale także z brakiem lojalności pracowników. Dlatego też pracodawcy powinni decydować się na nie tylko zaraz przed umówioną kontrolą.

Zasady BHP dotyczą konkretnych profili działalności. Pracodawca, który nie jest pewien czy spełnia wszystkich wymogów powinien zdecydować się na doradztwo bhp. Firmy zajmujące się tym wskażą co należy poprawić.

Zakłady o zaostrzonych zasadach BHP

Biuro nie jest miejscem pracy w którym obowiązują zaostrzone . Wystarczy, że pracownicy odbędą szkolenia i na miejscy będą znajdowały się przybory pierwszej pomocy. Jednak w przypadku magazynów, a tym bardziej zakładów produkcyjnych, pracodawca musi spełnić zdecydowanie więcej warunków.

Na co -a zwraca uwagę?

zajmujące się doradztwem BHP wskazują dokładnie jakie zasady powinny obowiązywać w zakładzie. Nawet w magazynie przechowującym poduszki pracownicy powinni posiadać odpowiednie stroje. Poczynając od ochronnego kombinezonu, a kończąc na obudowanych butach ze sztywną podeszwą. Samo miejsce pracy powinno być także dokładnie oznaczone, nawet pułki magazynowe powinny posiadać informacje o maksymalnym udźwigu.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać