ageval.euCzas wolny › Wybieramy prezent na ślub

Wybieramy prezent na ślub

Figurki veronese są nie tylko piękne, ale i niezwykle sentymentalne. Wzbudzają ciepłe i miłe uczucia, dlatego są idealnym prezentem w tym jakże istotnym dniu.

Kupując na dla kogoś bliskiego, nierzadko mamy problem na co się zdecydować. Często para młoda sugeruje gościom co będzie jej potrzebne. Jednak w wielu przypadkach, decyzja spoczywa na nas. Wielu zaproszonych decyduje się na łatwe wyjście – kopertę z pieniędzmi. Być może jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, bowiem młodzi będą mogli spożytkować na co tylko będą potrzebować, jednak tak naprawdę, gdy je wydadzą nie będą mieć żadnej pamiątki bo tym jakże ważnym w ich życiu dniu.

Idealnym drobnym pamiątkowym prezentem, który możemy podarować zakochanym jako dodatek do koperty z pieniędzmi, jest jakiś element dekoracyjny. Jeżeli nie jesteśmy pewni w jakim stylu młodzi urządzili bądź dopiero będą urządzać mieszkanie, warto wybrać coś neutralnego, co będzie pasowało do wszystkiego. Dobrym rozwiązaniem, może okazać się w tym przypadku jakaś figurka dekoracyjna. Niekoniecznie duża, jednak bardzo efektywna.

Paul Veronese, to renesansowy włoski , którego dzieła przedstawiają sceny z życia codziennego. Cechą charakterystyczną jego prac, jest niesamowita dbałość o szczegóły. Artysta ten, jest jednym z najczęściej naśladowanych jeżeli chodzi o tworzenie elementów dekoracyjnych. Styl nazwany od jego nazwiska Veronese, charakteryzuje się ukazaniem pięknych momentów życia w niesamowity sposób. Figurki Veronese, to idealny pomysł na prezent ślubny. Przedstawiają one parę młodą, która tuli się w romantycznym uścisku, bądź małżonka, który niesie na rękach swoją ukochaną.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać