ageval.euPraca › W jaki sposób szukać oszczędności w produkcji?

W jaki sposób szukać oszczędności w produkcji?

Bardzo duże korporacje, które zajmują się bardzo dużą produkcją towarów, która wymaga często sporych nakładów finansowych. Jak sobie z tym radzić i jak zaniżyć ?

Wiele firm przeniosło swoją produkcję do drugiej potęgi gospodarczej na świecie. Dlatego transport z chin jest obecnie bardzo popularny i przewoźnicy zajmujący się transportem towarów z tamtych rejonów zdobywają coraz więcej klientów.

Znane marki też produkują tam, gdzie się opłaca

Poważne odzieżowe by zmniejszyć koszt produkcji i oszczędzić , który mogą wykorzystać na przykład na reklamę swoich produktów przenoszą swoją produkcję do krajów, w których są lepsze warunki do tego. Hiszpańska szyje swoją w Bangladeszu i Tajwanie, gdzie jest bardzo tania i znikome . Najdroższy z tego wszystkiego jest , który i tak jest bardziej opłacalny niż produkcja w Europie. Bardzo dużo przedsiębiorstw decyduje się na drugą potęgę gospodarczą na świecie czyli . Kraj ten bogaty jest w mineralne potrzebne do produkcji, dzięki czemu można naprawdę tanio je pozyskiwać bezpośrednio od wydobywców. Ponadto z Chin przy pomocy statków jest w dość atrakcyjnych cenach. Bardzo tania i niewygórowane podatki sprawiają, że w Chinach produkuje się większość towarów, które można spotkać na całym świecie. To właśnie z tego azjatyckiego kraju bezpośrednio wypływają statki do magazynów w Europie i Ameryce Północnej.

Zakład produkcyjny

fot. http://www.densomedia-na.com

Oszczędności tam, gdzie tania siła robocza

Najlepszą opcją oszczędności w produkcji jest przeniesienie jej z kraju, który nakłada pokaźne podatki i wymusza wysokie pensje minimalne do kraju typu Chiny, Tajwan czy Bangladesz. Gdzie czekają na nas niskie podatki, tania siła robocza, a jedynym problemem jest transport i wyszkolenie kadry pracowniczej, tak by wykonywała towar o odpowiedniej jakości.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać