ageval.euPraca › Usługi bhp czyli Bezpieczna Historia P… miłości

Usługi bhp czyli Bezpieczna Historia P… miłości

Mało kto by przypuszczał, że usługi mogą być romantyczne. Tymczasem, historia państwa Lisowskich udowadnia, że kontrola bezpieczeństwa może zbliżać ludzi.

Jak widać piękna miłość może przydarzyć się w najmniej spodziewanym momencie, nawet podczas prowadzenia zajęć dotyczących usługi bhp warszawa.

BHP czyli Bardzo Higieniczny Pocałunek

Pani Marta to pededantka, która prowadzi kursy BHP. Jej dyscyplina może ujać lub irytować. tego typu to dla niej codzienność, dlatego jest idealnie zorganizowana i trudno ją „zagiąć” w tej tematyce. Podczas kursu w Warszawie doszlo do zdarzenia, które nie dość, że zakłóciło jej równowagę, to jeszcze wywróciło życie do góry nogami. stała sie kolejnym romantycznym miejscem.

Usługi BHP

http://www.innovationpov.com

Zasady nie zawsze górą

W trakcie prowadzenia kursu, na którym większość ostentacyjnie ziewała i rozmawiała doszlo do wybuchu pożaru. Hala pełna tkanin obok stanęła w płomieniach, tak że ogień przeszedł i na budynek firmy. Pani Marta czekała aż wszyscy opuszczą budynek, zgodnie z regulacją BHP. Nawet w takiej chwili nie traciła rozumu. Straciła jednak przytomność. To jeden z kursanów, który się wrócił znalazł kobietę i ja wyciągnął na dwór. Chwilę później budynek filmowo zapłonął ze dwojoną siłą. Kobieta powinna go skarcić, podczas ewakuacji nie można bowiem się zawracać. to jednak tylko zasady, a realia realiami. Gdyby nie bohaterski czyn pana Michała, kobieta być może zadusiłaby się w budynku.

Happy end

Historia potoczyła się dalej. Niesubordynacja mężczyzny została nagrodzona, ponieważ kobieta okazała się jego drugą połówką. Kobieta i mężczyzna odryli, że są dla siebie stworzeni. Para mieszka razem szcześliwie, lecz przyznaje, że nigdy nie przechodziła już więcej kursu BHP. „BHP miłości mamy opanowane” – mówią zgodnie. Jak widać, to nie zawsze jedynie suche fakty, które nie maja sprawdzenia w praktyce.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać