ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Trudna sztuka fotografii – zdjęcia ślubne

Trudna sztuka fotografii – zdjęcia ślubne

Każda para która zamierza się pobrać wykonuje ślubne. W Warszawie dobrym pomysłem na wykonanie takich zdjęć są łazienki. Dobry sam powinien znaleźć miejsce w którym będzie chciał zrealizować sesję zdjęciową z przyszłym małżeństwem. W zależności od tego czy jego wizja pokrywa się z pomysłami przyszłej młodej pary powinien odpowiednio zaplanować sesję i wykonać dobre technicznie . Wiele osób myśli że wykonywanie zdjęć ślubnych nie jest problemem i ze samo wybiorą się na Warszawę i cykną parę fotek nie myśląc o tym że samo naciśnięcie spustu aparatu i nie rozmazane zdjęcie wcale nie jest tym dobrym. Dobranie odpowiedniej kompozycji i symboli jest dość ważną częścią powstawania ładnego

Jeśli chcesz to sprawdź to, a sam się przekonasz, że pamiątka ślubna wcale nie musi być nudna. Wszystko zależy od fotografa oraz samej młodej pary.

http://media.photobucket.com/

Różnice między fotografami

Fotografowie mogą też lubić lub specjalizować się w wykonywaniu różnego rodzaju zdjęć. Ktoś kto na co dzień wykonuje gdzieś na terenie Warszawy zdjęcia ślubne nie musi dać sobie rady z wykonaniem szybkich zdjęć reporterskich jadąc gdzieś pociągiem czy samochodem. Jak w wielu zawodach fotografowie też mają swoje upodobania poza które raczej starają się nie wychodzić lub jeżeli już to tylko po to żeby przekonać się na czym rzecz polega i powrócić z powrotem do swojego ulubionego sposobu robienia zdjęć. W tym przypadku duże znaczenie ma nawet aparat jakim artysta wykonuje zdjęcia. Sprzęt który robi zdjęcia powolniej nie jest dobrym pomysłem do wykonywania szybkich serii zdjęć przejeżdżając gdzieś koło wydarzenia które chcemy udokumentować.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać