ageval.euPraca › Stylowa księgowa

Stylowa księgowa

Zawód księgowej wymaga schludnego, niekontrowersyjnego uniformu, jednak wiele księgowych wzięło sobie to za bardzo do serca. Według statystyk przeprowadzonych w Poznaniu standardowa zakłada do pracy białą bluzkę, szarą, brązową, czarną spódnice lub długie niezobowiązujące . Mimo iż Poznań jest miastem nowoczesnych ubierają się tam jak za czasów wojny. Czy dzisiejsza księgowa nie ma możliwości ubierania się modnie?

Praca jaką wykonuje księgowa poznań jest odpowiedzialna. Ma związek ze środkami finansowymi. Jeden błąd może mieć poważne konsekwencje prawne.

księgowa-poznań

Zmiana stylu

Bycie księgową nie wiąże się z szarymi, nijakimi strojami, dlatego też wszystkie księgowe mogą być pewne że nikt ich nie zbeszta za założenie czerwonej spódnicy, bądź kolorowej, wzorzystej bluzki. Pobaw się strojami i łącz różne części garderoby w stylową całość. Ważne jest jednak aby zachować mimo wszystko schludny, oraz nie pretensjonalny wygląd. Zbyt śmiałe panie, muszą pamiętać o minimum długości spódniczki 35 cm, i zakrywać nadmiernie wyeksponowany biust.

Zabaw się dodatkami

Jeśli nie kręci Cię dobieranie stroju codziennie rano, oraz widzisz się bardziej w szarych strojach, postaraj się chociaż trochę ożywić stylizację poprzez wprowadzenie dodatków. Kolorowe korale, łańcuszki nadające charaktery, zmyślne kolczyki czy bransoletki to jest coś czym możesz się bawić do woli. Księgowa Poznań również może przypiąć do swojego nudnego stroju kolorową broszkę która ożywi nieco ogólny wygląd.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać