ageval.euCzas wolny › Specjaliści od wszystkiego-celebryci

Specjaliści od wszystkiego-celebryci

Ostatnio można zauważyć pewien trend panujący wśród naszych rodzimych gwiazd, celebrytów i generalnie osób związanych z tym światem, w którym narzeka się na kolegów po fachu, ucieka przed paprazzi, a najgorsze co może się stać to przyjście na premierę mdłej komedii romantycznej w tej samej kolekcji co inna koleżanka. Tragedia, nazajutrz wszystkie portale plotkarskie będą miały o czym pisać. Niekiedy robi się tak specjalnie by przypomnieć o swoim istnieniu społeczeństwu, które ma już nas najzwyczajniej dość, ale my nie chcemy, jako celebryta zepchnąć się na boczny tor. Pomijając te zagrywki marketingowe i promocyjne warto odnotować mimo wszystko kolejną z nich. Nie da się ich po całości pominąć. Można jednak je ukazać w krzywym zwierciadle.

Dla celebrytów nie ma tematów na których by sie nie znali, jeśli jest potrzeba poruszyć meble łazienkowe warszawa na wizji z pewnością coś wymyślą. Mniej lub bardziej składnie, ale gadać będą, żeby portale plotkarskie miały o czym pisać.

meble

http://bi.gazeta.pl

Chodzi o to, że udzielają się w najprzeróżniejszych tematach. , muzyka, kino, wystrój wnętrz, technologie, dzieci, szkolnictwo i wiele, wiele innych. Wiedzą czym cechują się Warszawa i jak najlepiej wychować dziecko, oczywiście karmiąc je tylko ekologiczną żywnością. Cieszmy się, że mamy tak mądrych celebrytów, naprawdę. Jakby co wiemy do kogo się zgłosić i zapytać o Warszawa czy przepis na tort. Szczególnie widać to w telewizjach śniadaniowych, które mają na dany sezon promować daną gwiazdkę. Ach ten wielki, magiczny świat, gdzie każdy jest specjalistą w dziedzinie o jakiej trzeba się będzie wypowiedzieć na wizji w danym dniu. Na co dzień piosenkarka, natomiast z zamiłowania aktorka, kucharka, Eko-mama, psycholog, polityk, dziennikarz, fotograf i co tylko ramówka programu zapragnie.  

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać