ageval.euPraca › Sale konferencyjne w Łodzi

Sale konferencyjne w Łodzi

Jedną z najnowocześniejszych hal sportowo-widowiskowych jest Atlas Arena w Łodzi. Jest przystosowana do organizacji różnego rodzaju imprez sportowych. Między innymi siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i wielu innych. Obiekt jest wyposażony w nowoczesną infrastrukturę i rozwiązania.

Gdzie znaleźć odpowiednie ?

Spełnia wymogi wielu organizacji i federacji. Jest stworzona tak, że można wydzielić obszary dla artystów i obserwatorów. W swojej ofercie mają także do wynajęcia sale treningowe, powierzchnie reklamowe, sceny i sale konferencyjne w Łodzi. Trybuny mogą pomieścić ponad 10 tysięcy osób. Istnieje także możliwość dostawienia na płycie boiska około 3 tysięcy miejsc. Obiekt ma w posiadaniu 1500 miejsc postojowych i 4 ekrany multimedialne.

sale konferencyjne

http://www.epiphan.com

Wynajmowanie hali i innych pomieszczeń

Projekt tej hali był wykonany w 2004 roku. Niestety należało wnieść do niego pewne poprawki. Wymagała kilku modernizacji. Budowa rozpoczęła się w 2006 roku a zakończyła w 2009. Aktualnym właścicielem jest miasto . Organizowane są koncerty, wystawy, targi. Dzięki wybudowaniu takiego obiektu miasto zyskało na znaczeniu. Zapraszani są znani artyści, którzy niekiedy nigdy nie występowali w naszym kraju. Dla wielu fanów jest to możliwość zobaczenia swojej gwiazdy na żywo. Odbywają się tu także ważne imprezy sportowe. Mistrzostwa Europy w koszykówce, Liga Światowa i Liga Mistrzów w siatkówkę. Przez firmy negocjujące kontrakty bardzo często są wynajmowane sale konferencyjne w Łodzi. Są one czasami prowadzone przed meczami i koncertami, by później we wspólnym gronie cieszyć się emocjami nam towarzyszącymi.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać