ageval.euPodróże › Rowerowe El Dorado dla chętnych

Rowerowe El Dorado dla chętnych

rowerem jest jedną z przyjemności, które w ostatnich latach zdobywają sobie coraz większą popularność. rowerem jest bowiem zadaniem bardzo przyjemnym i bardzo zdrowym – nie ma dla uprawiania tego sportu praktycznie żadnych ograniczeń wiekowych, mogą go tez wykonywać ludzie nie do końca sprawi fizycznie. Co zaś do skutków uprawiania tego sportu ma on naprawdę dużo zalet, które zdecydowanie wpływają na jego popularność. Okazuje się bowiem, że rowerem to dziś obowiązkowy punkt programu, również dla rozleniwionych mieszczuchów, którzy jeżeli w ogóle uprawiają sport to jest to poranny jogging w parku albo też właśnie na rowerze – co bardzo często kończy się jednak na dojechaniu kilku kilometrów w drodze do pracy.

Popularność jazdy na rowerze wciąż rośnie - spakuj więc swój sprzęt w busy do holandii i udaj się do kraju, gdzie jazda na rowerze to prawdziwa narodowa pasja.

Gdzie udać się na rowerowe eskapady?

holadnia, rowery, miasto rowerowe, rowery w holandii

W Polsce, mimo rosnącej popularności tego sportu, infrastruktura rowerowa niemalże leży. Brakuje ścieżek rowerowych, na drodze według przepisów prawa uprzywilejowani są jedynie kierowcy samochodów, rowerzystom nikt i nic nie ułatwia życia – kierowcy ich nie cierpią na równi z pieszymi. Okazuje się jednak, że istnieje rowerowy i nieodmiennie jest nim Holandia. Okazuje się bowiem, że warto zapakować sprzęt w do Holandii i tam go wypróbować. Nie dziwne że do Holandii są tak popularne, skoro w tamtym kraju istnieje ponad 15 tys. km ścieżek rowerowych, a samych ów jest więcej niż mieszkańców. Jazda rowerem w Holandii to dziś prawdziwa przyjemność dla wszystkich zainteresowanych.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać