ageval.euPodróżeWakacje › Problematyczne wakacyjne powroty

Problematyczne wakacyjne powroty

teoretycznie powinny być jednym z najprzyjemniejszych okresów w roku, kiedy to każdy wreszcie dostaje wymarzony i stara się jak najlepiej go spożytkować. Część osób wybiera bierny wypoczynek bez wyjeżdżania, na przykład większość czasu spędzając na własnej działce, korzystając z uroków natury. Są jednak ludzie (i jest to większość), dla których koniecznością jest wakacyjny – albo organizowany samodzielnie albo wykupywany w biurze podróży. Co jednak, jeżeli nawet taki się nie uda?

Bankructwa biur podróży stają się w Polsce coraz powszechniejsze, a wielu turystów w takim przypadku nie ma, jak wrócić do domu. Tylko podstawiony bus katowice może skutecznie i bezpiecznie przywieźć ich do domu.

Ludzie zaczęli doceniać wynajem busów katowice, kiedy ceny innych środków transportu znacznie wzrosły. Teraz przewoźnicy wysyłający busy nie mogą narzekać na brak klientów.

Wakacyjne koszmary

bus, przewóz

fot. www.travelphoto.net

Jednym z koszmarów, jaki może przydarzyć się każdemu podróżującemu, jest oczywiście biura podróży. Teoretycznie, zdarzają się one rzadko, ale jeżeli już, to potrafią dotknąć jednych z największych graczy na rynku. Choć brzmi to upiornie, paradoksalnie w lepszej sytuacji znajdują się wtedy klienci, którzy wykupili wycieczkę, ale w ogóle na nią nie pojadą. Stracą w ten sposób pieniądze, ale przynajmniej będą bezpieczni w domu. W dużo gorszej sytuacji są zaś ludzie, którzy w momencie bankructwa biura znajdują się na wyjeździe. Najczęściej wtedy wyrzuceni zostają oni z hotelu, a nawet nie mają możliwości, jak wrócić do Polski (większość turystów nie wozi ze sobą na wyjazd wielkich ilości pieniędzy w obawie przed kradzieżą). Często takim ludziom pomaga konsulat lub ambasada polska, organizując specjalny do Polski lub czarterując odpowiednie loty. Poszczególni turyści mogą również samodzielnie poszukać ów do Polski, a następnie złożyć się na , by jak najszybciej trafić do domu.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać