ageval.euPracaPracownik › Pracownicy oszukują w pracy i jak radzą sobie z tym pracodawcy?

Pracownicy oszukują w pracy i jak radzą sobie z tym pracodawcy?

przeprowadzone w 2009 roku przez jedną z firm wykazały, że około 90 procent przedsiębiorstw zostało oszukanych przez pracowników. Te obserwacje zostały zebrane na postawie polskich firm w latach 2007 – 2009. Właściciele wykazali, że najpowszechniejsze są kradzieże, następnie przywłaszczenie i oszustwa. Obejmuje to wszystkie branże działające w naszym kraju. obejmowały setki firm. Z przyczyn oczywistych nie da się zebrać danych od wszystkich pracodawców.

Nie tylko klinkier jest celem ataków złodziej. Są to wszystkie przedmioty, które można sprzedać i uzyskać z nich pieniądze.

klinkier

Co jest kradzione i jakie systemy zabezpieczeń są montowane?

Kradzieże dotyczyły drobnych i większych produktów. Takie incydenty działy się podczas pracy w zakładzie. W XXI wieku nieuczciwość w pracy jest negatywnym zjawiskiem. Kradzieże obejmowały wszystko co tylko posiada wartość materialną. Nawet typu . W celu przeciwdziałania takim sytuacjom przedsiębiorcy stosują systemy zabezpieczeń. Montują , i inne systemy kontroli w niewidocznych miejscach. Jeżeli jakaś osoba wynosi klinkier mają materiał dowodowy. Przecież nikt nie chce być okradany. Dlatego wydają pieniądze na zidentyfikowanie oszusta lub zaprzestanie ciągłego znikania towarów.

Strach przed wierzytelności firmy

Pracodawcy nie chcą rozmawiać o takich kradzieżach i oszustwach. Obawiają się, że przez to ich przedsiębiorstwo straci renomę i wielu klientów. Jeżeli jest to możliwe, taką sytuację załatwia się w cztery oczy. Z osobą, która dopuszcza się takich oszustw i kradzieży. Większość takich pracowników zostaje natychmiast zwolniona. Inni domagają się zwrotu pieniędzy za takie produkty i zaprzestania takiego złego postępowania.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać