ageval.euPraca › Praca licencjacka – pisanie może stać się problemem

Praca licencjacka – pisanie może stać się problemem

Każdy stopień studiów należy zakończyć egzaminem końcowym oraz oddaną pracą licencjacką, która staje się świadectwem oraz pamiątką ukończenia studiów wyższych. Studenci często prace licencjackie traktują po macoszemu, ponieważ nie sądzą, że może ona stać się dla nich tak ważna. Jednak kiedy trzeba wziąć się do pracy i napisać pracę licencjacką to wówczas okazuje się, że nie należy do prostych zadań.

Dla studenta praca licencjacka pisanie może stać się prawdziwym problemem. Dlatego studenci decydują się na powierzenie tego zadania innej osobie, która napisze pracę w zamian za pieniadze.

Praca licencjacka pisanie

Nie piszą sami

Niestety kiedy pojawia się problem z pisaniem pracy licencjackiej lub magisterskiej wówczas decyduje się pójść na łatwiznę. Nie chce pisać pracy, więc zleca komuś innemu jej napisanie. Często jednak nie wie ile ta usługa może kosztować. Wszystko zależy od tematu oraz objętości pracy. Wiadomo, że praca która będzie miała 100 stron będzie znacznie więcej kosztować niż praca, która ma 30 stron. A ceny prac licencjackich i magisterskich wahają się od dwóch tysięcy złotych do nawet dziesięciu tysięcy złotych. Mimo wysokich cen zlecenia na pisanie prac licencjackich studenci i tak decydują się na takie usługi.

Jak złapać?

Problem polega na tym, że bardzo trudno stwierdzić, że lub magisterska była pracą nie napisaną przez studenta. Mogą to jedynie sprawdzić promotorzy, którzy znają styl pisania danego studenta. Niestety na kierunkach technicznych promotorzy nie mają możliwość sprawdzenia uczciwości studenta.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Warto przeczytać