ageval.euDom › Porządek obowiązkiem a nie przyjemnością

Porządek obowiązkiem a nie przyjemnością

Porządki, notoryczna zmora wielu kobiet i choc wiele z nas kocha i , to jednak nie zawsze taką samą miłością darzy same czynności porządkowe. Praktycznie każda z nas ma jedną czy dwie czynności, które lubi bądź nie stwarzają jej większego problemu ale niestety wiele czynności jest dla nas koszmarem. I choc w wielu czynnościach wyręczają nas różnego rodzaju sprzęty, to niestety pozostaje jeszcze wiele takich, które musimy wykonać własnoręcznie. Jeszcze innym wyjściem jest pomoc naszego ukochanego mężczyzny, ale w kwestiach porządkowych raczej nie możemy na nią liczyć. Niestety większość mężczyzn jest zupełnym beztalenciem jeśli chodzi o porządki.

Choć w gestii kobiet jest dbanie o dom i rodzinę, to nie dla wszystkich czyszczenie dywanów bydgoszcz jest szczytem marzeń i celem w życiu. Wiele z nas rezygnując z ogniska domowego, tak naprawdę rezygnuje z masy obowiązków nie zaś z bliskości drugiego cz

Samotne na placu boju

Dlatego często zostajemy same na placu boju i zostajemy z , wycieraniem kurzu, praniem firan, . A jeszcze dochodzi , , foteli i kanap, zmywanie naczyń itd. Można tak wymieniać i wymieniać i wciąż jest coś do zrobienia, niestety bywa że sprzątanie przedłuża się strasznie, natomiast bałagan robi się w kilka chwil. Co prawda posiadamy , zmywarki, pralki i inne wynalzki, a i tak wkład naszych rąk jest konieczny. Z czasem nawet dochodzimy do wniosku, że nasza praca zawodowa jest dodatkiem do etatu i jest naszą popisową czynnością. W tym całym zabieganiu zapominamy o sobie i swoich potrzebach, bo raczej nie wiele z nas marzy o tym, by po pracy umyć okna lub wyczyścić dywan.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać