ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Pomysłowy kurier, który naraził na szwank reputację swojej firmy!

Pomysłowy kurier, który naraził na szwank reputację swojej firmy!

Zawód kuriera nie jest szczytem kariery, jaki wymarzyć mogliby sobie młodzi ludzie po studiach, dopiero zaczynający swoją drogę zawodową. Niestety, los nie zawsze daje nam to, co wydaje się nam należne, więc również zawód, w jakim stawia się swoje pierwsze kroki, nie jest zwykle dopasowany do czyichkolwiek potrzeb. jest w przypadku bezrobocia absolwentów sprawą pożądaną, jak każda inna, i wciąż zdobywa sobie kolejnych adeptów. Niestety, kurierzy, który często świadczą tanie usługi kurierskie często nie przestrzegają jakichkolwiek norm jakości. Niestety, niech świadczy o tym przypadek Mariusza W. (23 l.) z województwa łódzkiego, którego usługi kurierskie stoją na tak zaskakująco niskim poziomie, że nie wiadomo, jakim właściwie cudem zdobywa on kolejnych klientów. Ten bowiem zrobił prawdziwą karierę w Internecie ze względu na swoją nieudolność.

Działalność kuriera typu Mariusz W. (23 l.) jest przykładem, jak tanie przesyłki kurierskie i ich dostarczenie nie powinny wyglądać. Warto o tym pamiętać przy wyborze dostawcy!

Kurier, który powinien być nazywany anty kurierem

kurier, przesyłki, usługi kurierskie, firma dostawcza

w wykonaniu Mariusza W. (23 l.) to prawdziwy bezmyślności i zupełnego braku szacunku do wykonywanej pracy. Okazuje się, że Mariusz W. doprowadzał bowiem swoich klientów prawie do palpitacji . Niezabezpieczone przesyłki przerzucane przez ogrodzenia domów to jedynie pewna część jego niewątpliwych osiągnięć w tej dziedzinie. Niestety, przez długi czas kurier pozostawał bezkarny, ponieważ jego klienci nie składali skarg. Po czasie jednak wszystko się zmieniło i Mariusz W. (23 l.) musiał iść siedzieć! Niejako mimochodem stał się jednak również internetowym celebrytą.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać