ageval.euPodróżeWakacje › Oktoberfest marzeniem każdego piwosza!

Oktoberfest marzeniem każdego piwosza!

jest wydarzeniem znanym na całym świecie, które jest dodatkowo bardzo popularne. Nie ma być może wielu osób na świecie czy w Europie, które nie wiedziałyby, co kryje się za tą tajemniczą nazwą i jakie przyjemności z tym wydarzeniem są związane. jest tymczasem fantastycznym i bardzo znanym świętem , w czasie którego można dobrze napić się, popodziwiać skąpo ubrane kelnerki oraz skosztować różnorakich dań kuchni regionalnej. Oktoberfest są to tak naprawdę chmielowe organizowane w Monachium w Bawarii. Odbywa się on corocznie na przełomie września i października, co skutecznie przyciąga coraz większe rzesze turystów i fanów – liczba odwiedzających przekroczyła w ostatnich latach magiczną granicę sześciu milionów osób. Liczba ów piwa, które są spożywane każdego roku to około 5 milionów, wszystko wypite w tradycyjnych litrowych kuflach typu Mass. Oktoberfest to jeden z najbardziej popularnych piwnych festiwali na świecie!

Oktoberfest jest festiwalem bardzo popularnym, który przyciąga wielu turystów. Okazuje się, że to właśnie dzięki temu busy do niemiec są tak popularnym transportem we wrześniu.

Polscy piwosze biorą kurs na Oktoberfest

oktoberfest, festiwal piwa, dozynki chmielowe, piwo, beer

W oczach polskich piwoszy ten piwa jest jednym z najbardziej wymarzonych miejsc czy wydarzeń na które można się udać. Trudno się dziwić że na przełomie miesięcy zaczynają odnotowywać bardzo wysokie zyski. Piwosze wybierają właśnie , ponieważ pozwalają im one bardzo szybko i bardzo sprawnie się przemieścić, co skutecznie może zmniejszyć i tak wysokie takiej wyprawy. Oktoberfest jest zdecydowanie wydarzeniem, które warto zobaczyć.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać