ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Odważna fotografia ślubna?

Odważna fotografia ślubna?

to miasto, które nie ma dobrej opini, dlatego może się wydawać, że , którą się tu wykonuje nie wygląda odświętnie. Coraz cześciej odchodzi się od zdjęć studyjnych, którym zarzuca się sztuczność i zbytnie przerysowanie. plenerowa są naturalne i swobodne. Czy Łódź to jednak dobra scenografia dla olśniewająco białej sukni?

Czy fotografia ślubna łódź ma na celu dokumentować coś więcej niż parę młodą? W mieście pełnym konrastów i śladów po przeszłości - jak najbardziej!

Miasto turpistyczne…

Fotografia ślubna staje się coraz bardziej realistyczna. Pary decydują się na zdjęcia, które nie mają na celu jedynie udokumentować ważne wydarzenie i wyjatkowe stroje, ale i pokazać osobowość ludzi, którzy decyduja się na wspólną drogę. Zdjęcia wykonuje się więc w miejscach, które z pozoru nie wyglądają najlepiej – pustostony, obdarte kamienice, a w tle kominy podupadłych fabryk – taka jest stara Łódź, która jak się okazuje, idealnie konstrastuje z widokiem pary młodych. w parkach i ogrodach botonicznych powoli się nudzą – modele nie chcą wdzięczyć się do aparatu, ale pokazać na zdjeciach coś więcej, pewne realia, które są obecne w ich życiu i otoczeniu. Dlatego robią zdjęcia, które są podwójnym dokumentem – ich ślubu oraz tego, jak wygląda miasto.

Fotografia ślubna łódź

Fotografia ślubna, która nie udaje

Forografia ślubna jest silnie artystyczna. Aparaty cyfrowe pozwalają na wykonanie setek zdjeć, z których wybiera się tych kilka udanych i ciekawych. Możliwość obróbki na komputerze pomaga, ale i …ogranicza. Najważniejszy jest bowiem sam pomysł. Z tego względu forografia ślubna coraz częściej szokuje i pokazuje to, co do tej pory było ukrywane. Para stawała w sterylnym otoczeniu, uśmiechała się sztucznie i całowała na zawołanie. Wiele przyszłych małżeństw decyduje się jednak na sesje niestandardowe, które wymagają ruchu, a niekiedy nawet i poświęcenia białej sukni…

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać