ageval.euZdrowie & UrodaCiało › Odpowiednio dobrany makijaż – niweluje drobne niedoskonałości

Odpowiednio dobrany makijaż – niweluje drobne niedoskonałości

makijaż

Wszystkie kobiety wiedzą, że makijaż ukrywa niedoskonałości a eksponuje atuty urody. Jednak pamiętajmy aby był przede wszystkim dobrze dobrany. Przestrzegajmy zasady, że nadmiar- szkodzi, szczególnie jeśli wykonujemy makijaż dzienny. Nie stosujmy ciężkich podkładów, które sprawiają, że makijaż sprawia wrażenie maski. W makijażu dziennym wystarczy lekki podkład wtapiający się w skórę, delikatne cienie najlepiej w kolorze beżowym, muśnięcie tuszem rzęs oraz błyszczyk na ustach. Makijaż musi być prawie niewidoczny.


Sztuka kamuflażu


Każda z Pań, na pewno posiada na swojej twarzy fragment, który chciałaby ukryć. Czasem może to być za długi nos a czasem zmarszczki. Pamiętajmy, iż makijażem możemy zatuszować takie niedoskonałości urody. Dla wygodnych kobiet, które nie chcą codziennie tracić czasu na stanie przed lustrem, polecany jest . Czym jest tego rodzaju make- up? Jest to trwały, niezmywalny makijaż i wykonywany jest podobnie do tatuażu. Najczęściej wykonuje się go na ustach, brwiach i oczach. Tego rodzaju makijaż wykonuje każdy i gabinet kosmetyczny.


Więcej nie znaczy ładniej


Jak widomo, malowanie swojej twarzy służy upiększeniu jej. Niestety spotkać można Panie, które makijażem osiągają efekt wprost przeciwny. Jeśli mamy problemy z odpowiednim doborem makijaży, warto odwiedzić  centrum spa, gdzie oprócz kosmetyczek i masażystów, często pracują wizażyści i zapytać ich o poradę a z całą pewnością uzyskamy szereg wskazówek i porad w jaki sposób się malować. Pamiętajmy, że make- up ma być naszą drugą twarzą a nie maską.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać