ageval.euZdrowie & Uroda › Nowoczesna mezoterapia

Nowoczesna mezoterapia

Wiele kobiet pragnie zatrzymać czas, dbając o swoją skórę. Aby ich działania były jak najbardziej efektowne, wiele z nich decyduje się na chirurgiczny, jednak nie zawsze jest to dobre wyjście. Dla tych kobiet, które nie chcą posuwać się aż tak daleko, idealny będzie mezoterapii.

Profesjonalnie wykonana mezoterapia zgierz kosztuje w granicach od 250 do 500zł, jednak trzeba mieć świadomość, że zabiegi takie trzeba kilkakrotnie powtórzyć.

Na czym to polega?

Mówiąc językiem laika, polega na tym, że pod , wprowadza się specjalnymi urządzeniami odpowiednie substancje aktywne, które działają w skórze, poprawiając jej kondycję oraz wygląd zewnętrzny. Głównym sprzętem, używanym w mezoterapii są ultra cienkie , zwane również mikroigiełkami. Są one bardzo małe, dlatego zabieg mimo, że nie należy do najbardziej komfortowych – nie jest bolesny. Oczywiście cały zabieg nie polega tylko na nakłuwaniu skóry – zaczyna się od odpowiedniego , namaszczenie ich odpowiednimi składnikami, które zwiększają zdolność skóry do absorbcji innych ów.

Zabieg ten jest stosunkowo nowoczesny, dlatego nie wszystkie salony kosmetyczne są w stanie je przeprowadzać. Najlepiej udać się na niego do specjalistycznego gabinetu, który specjalizuje się w ich wykonywaniu, tak aby mieć pewność, że będziemy mezoterapia będzie wykonana poprawie, a my szybko zauważymy efekty jej działania.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać