ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Need for Speed jako symulator wyścigów

Need for Speed jako symulator wyścigów

Bardzo dużą popularność zdobyła na przestrzeni lat gra pod tytułem . Jest to chyba najbardziej rozreklamowany i najwięcej używany na świecie wyścigów ulicznych jaki kiedykolwiek powstał na komputery PC. Chyba każdy z młodych ludzi miał styczność chociaż z jedną produkcją markowaną tym tytułem. Nie jest tu co prawda aż tak zaawansowany system wymiany części jaki można spotkać w innych podobnych ale niszowych symulatorach ulicznych wyścigów ale sama gra wciąga użytkowników fabułą i oprawą graficzną. Nie jest też aż tak awaryjna jak Street Line po którego sięgają fanatycy zainteresowani bardziej utrudnioną rozrywką rezygnując z efektowności na rzecz większej możliwości rozbudowy silnika.

Symulatory zostały stworzone po to, aby człowiek mógł się zabawić. Dlatego racing simulators może być doskonałą zabawą dla większego rona. Warto wypróbować tę możliwość.

Nie ma to jak racing simulators!

Czy istnieje alternatywa

Przez jakiś czas było kilka gier mogących startować w wyścigu z tym popularnym symulatorem niestety na torze są mniej atrakcyjne niż efektowne i szybkie uliczne . Najnowsza część niestety zawiodła wcześniejszych fanów którzy mają nadzieje że nauczona doświadczeniem Electronic Arts poprawi swoje dzieło. Jeżeli jednak jej deweloperzy nie wyciągną wniosków i będą chcieli na siłę wepchnąć klientom coś czego nie chcą kupić. Gdy Need for Speed straci swoją popularność to całkiem możliwe że te niszowe gry odzyskają szanse na zaistnienie w historii symulatorów. Miejmy nadzieje że gdy te niszowe produkcje zaczną wypływać na wierzch nie narzucą kosmicznych cen oryginalnych gier aby zarobić jak najwięcej dopóki są najchętniej kupowaną marką.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać