ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Na zakończenie szkoły tanie sukienki wieczorowe!

Na zakończenie szkoły tanie sukienki wieczorowe!

Koniec roku już blisko, a niektórzy uczniowie gimnazjum postanowili uczcić w inny sposób swoje zakończenie roku, niż w innych szkołach. Tym razem rozdanie świadectw nie odbywa się na szkolnej sali gimnastycznej, ale w wynajętej sali, gdzie można zjeść i pobawić się do białego rana. Najczęściej za organizowanie takich zabaw zabiera się kilka klas, ponieważ w ten sposób koszty rozchodzą się po kościach. Oczywiście strój również musi być nie byle jaki. decydują się na zakup tanich sukienek wieczorowych, a uczniowie muszą przyjść w garniturach. Tyle tylko, że cała odbywa się po południu, a nie od rana, jak zazwyczaj, gdy trzeba rozdać świadectwa ukończenia szkoły.

Uczennice wybierają tanie sukienki wieczorowe, ponieważ w okresie zakończenia roku, wiele sukien jest po przecenach. Głównie dlatego, że skończył się sezon na studniówki i komunie, więc sprzedający, chcą pozbyć się towaru.

tanie sukienki wieczorowe

Uczniowie gimnazjum nazywają takie spotkania na koniec roku małą studniówką, tyle tylko że odbywa się ona już po egzaminach gimnazjalnych. Mimo jednak będzie im wspominać się okres chodzenia do szkoły, którą tak hucznie pożegnali. Zabawa do wieczora może okazać się również doskonałym posumowaniem trzech lat nauki w jednej szkole. To również możliwość ostatniego spotkania z niektórymi znajomymi, z którymi nie będzie można się już codziennie spotykać, ponieważ wybierają się do innych szkół. Choć trzeba przyznać, że dla uczennic to kolejna szansa, na kupienie nowych sukienek, które będzie można zaprezentować w czasie małej studniówki. W końcu kupienie sukienki wieczorowej zdarza się bardzo rzadko i należy wykorzystać taką okazję.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać