ageval.euPodróże › Mobilne Kino Emocji CINEMA 5D nie tylko dla łodzian!

Mobilne Kino Emocji CINEMA 5D nie tylko dla łodzian!

W Porcie można od 7 października oglądać w wielkiej ciężarówce w formacie 5D. To niesamowita okazja, ponieważ możemy poczuć świetne efekty. Przykładowo, jeśli w filmie pada deszcz to możemy go poczuć na własnej skórze za pomocą odpowiednich dysz. Taka forma oglądania filmów jest dostępna nie tylko dla samych łodzian, ale także dla turystów i ludzi z pobliskich miejscowości.

Dlatego jeśli chce ktoś spróbować kina 5D może wybrać sobie noclegi lodz i cieszyć się nowymi doświadczeniami.

Kino w ciężarówce

Turysto skorzystaj z tej możliwości

W niesamowitej ciężarówce możemy obejrzeć filmy pod tytułem: „Zemsta Królika”, „Robin Hood” lub „Asylum”. Pierwsze dwa filmy są filmami, kierowanymi dla dzieci, z kolei trzecia możliwość to thriller dla dorosłych. Filmy może obejrzeć każdy, kto wydał 50 złotych na zakupy w Porcie Łódź. To niesamowita okazja, aby odbierać film wszystkimi dostępnymi zmysłami. Jeśli nie jesteśmy z Łodzi to nie musimy się martwić. Miasto to feruje odwiedzającym dużą ilość ów. Są hotele, pensjonaty, motele wszystko na każdą kieszeń. Dlatego warto skorzystać z tej okazji i zafundować sobie wypad z niezwykłymi doznaniami.

A po filmie reszta

Jeśli decydowaliśmy się na obejrzenie filmu w niesamowitej ciężarówce to mamy wiele możliwości spędzenia w atrakcyjny sposób wolnego czasu. Łódź jest magicznym miejscem, które oferuje atrakcje dla każdego. Noclegów nie brakuje, tak samo jak miejsc do miłego spędzenia czasu.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać