ageval.euDomDekoratornia › Mały koszt, duży efekt czyli zmiany w salonie

Mały koszt, duży efekt czyli zmiany w salonie

Nadchodzące lato to dobry pretekst, by niskim kosztem odmienić wygląd salonu. Nie musimy zmieniać mebli, ani malować ścian. Wystarczy kilka lub kilkanaście drobiazgów, które zmienią design pokoju. 

 

Zrób to sam!

Nie musisz dysponować wrodzonym talentem do majsterkowania czy malowania. Wystarczy trochę dobrej woli, wolnego czasu i kreatywności. Naszą propozycją są własnoręcznie wykonane kuferki lub pudełka na drobiazgi. Potrzebujemy tylko starego pudełka, np. po butach i dużo dodatków: kawałków tapety, ozdobnego papieru i kleju. Innym pomysłem może być sklejona z kawałków deski półeczka na przyprawy, ramka na zdjęcia lub donica na zioła.

10b10c

Stragany i zapomniane sklepiki

Wybierz się na zakupy! Nie, nie do centrum handlowego. Twoim celem niech będą komisy meblowe, bazary, małe prywatne sklepy np. z artykułami z wikliny. Takie przedmioty nie kosztują majątku, a urozmaicają wygląd mieszkania. Zdziwisz się, ile skarbów kryją komisy! Dowiedz się, w jakich dniach uzupełniają zapasy o nowe dostawy i poluj na prawdziwe perełki.

Stylowe dodatki

Zainwestuj w jeden, dobrej jakości drobiazg, który zachwyci jakością i będzie cieszył twoje oko. Może to być niewielki dywan, nowy stolik pod telewizor albo nowa narzuta czy zasłona.

10a   10d 10e

źródło zdjęć pinterest.com

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać