ageval.euDomRodzina › Logistyka ślubu

Logistyka ślubu

Organizacja wesela to logistyczne przedsięwzięcie nawet gdy planujemy zaprosić tylko najbliższą rodzinę. Nie pozwólmy, by formalności zmniejszyły naszą radość z tego najważniejszego w życiu dnia!

Daty

Zaręczyny, potem decyzja – bierzemy . Od czego zacząć? Niestety, od urzędu. Tym razem stanu cywilnego. Musimy zgłosić tam chęć pójścia do ołtarza tudzież do biurka urzędnika w ślubnej sali. Należy ustalić datę, co często jest dośc problematyczne. Wbrew pozorom, w czasach mody na związki bez zobowiązań i powszechnego problemu mężczyzn z zaangażowaniem w związek, wielu ludzi nadal decyduje się powiedzieć sakramentalne "tak". W miesiącach zawierających literę "r" terminy mogą być zarezerwowane nawet z rocznym wyprzedzeniem. Mamy więc czas, by jeszcze raz przemyśleć decyzję -wybór sali jest jednym z ważniejszych elementów i trzeba rozważnie przemyśleć, czego od niej oczekujemy. 

Sala

Zwrócmy uwagę na wystrój i obsługę. Poczytajmy opinie. Spróbujmy każdej potrawy, która będzie gościć tej nocy na stole. Bogata oferta gastronomiczna to podstawa dobrego cateringu. Może zdecydujemy się na przełamanie konwencji i inwestycję w kuchnie międzynarodową albo na przykład włoską? Nie podejmujmy pochopnej decyzji. Musimy policzyć, ile gości chcemy zaprosić, ponieważ każda sala ma ograniczoną liczbę miejsc konsumpcyjnych. Zwróćmy uwagę, gdzie znajduje się miejsce dla zespołu – czy jest on na specjalnym podwyższeniu? Czy obiekt jest klimatyzowany? Wszystkie te pytania musimy zadać sobie wybierając salę. 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać