ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Lektorzy na kursach językowych

Lektorzy na kursach językowych

Pracując jako , który wykłada w szkole językowej musimy się wykazywać pewnymi cechami, które ułatwią nam zdecydowanie przekazywanie wiedzy. Skuteczna edukacja w dużym stopniu jest powiązana z nauczycielem. Szczególnie jeśli chodzi o języki obce. Tutaj jako trzeb się wykazywać umiejętnością nie tylko słuchania, ale również nawiązywania rozmowy. Często na tematy zgoła niezwiązane z programem danego kursu językowego. Dotyczy to nieraz indywidualnych osób, które nie potrafią się przełamać i mają swego rodzaju barierę językową. słynie z świetnej kadry lektorskiej, która odpowiada za poziom wiedzy z zakresu języków obcych. Są oni chwaleni właśnie za profesjonalne podejście do osób, które z ową barierą językową mają naprawdę spore problemy. Lektor, który na co dzień uczy w Rybniku wspomina o kursancie, który się dość mocno jąkał.

Wybierając się na kurs angielskiego rybnik miejmy na uwadze to jacy lektorzy tam wykładają. Dobry lektor potrafi pomóc świetnie komunikować sie w danym języku obcym.

Lekcje indywidualne

kurs-angielski

httppictures.trader.pl

Zawsze na testach pisemnych wypadał najlepiej. Jednak podczas konwersacji, szczególnie w grupie nie potrafił się przełamać i ograniczał się do pojedynczych wyrazów, choć miał wiedzę, która spokojnie pozwalała mu na rozmowę na naprawdę wysokim poziomie. Wiązało się to z poczuciem niskiej wartości oraz wstydu z powodu jąkania się. Dzięki lekcjom indywidualnym, jakie ma w swojej ofercie Rybnik nabrał on pewności siebie oraz zaczął ładnie się wypowiadać, również w grupie. Dał on przykład na to jaką osobą ma być lektor. To nie tylko czysta teoria, to również praca z ludźmi, którzy mają problemy o różnym podłożu. Rybnik ma wykładowców, którzy te problemy rozumieją i starają się im zaradzić. 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać