ageval.euDomDekoratornia › Kuchnie angielskie czyli wnętrza z poczuciem stylu

Kuchnie angielskie czyli wnętrza z poczuciem stylu

Anglia kojarzy nam się z monarchią, pochmurną pogodą, Davidem Beckhamem lub coraz częściej z muzyką na wysokim poziomie. Wystarczy tutaj w kwestii muzycznej wymienić takie ikony jak , czy . Mają czym się pochwalić, a to tylko mała cząstka. Czy przychodzi nam na myśl Anglia, gdy wspominamy o kuchni ,aranżacji wnętrz, stylowemu projektowaniu? Może tylko miłośnicy kuchni angielskiej i to nie tej związanej z kulinariami tylko właśnie z tworzeniem niestandardowych wnętrz mieszkaniowych ,mogą coś na ten temat powiedzieć?

Dom urządzony ze smakiem powinien być wierny raczej jednemu stylowi, aby nie przesadzić. Okazuje się, że kuchnie angielskie warszawa moga sprawić, że dany dom będzie wyglądał jeszcze bardziej stylowo.

Otóż nie, w naszej przepięknej stolicy jaką jest Warszawa istnieje wiele firm oferujących wykonanie kuchni angielskiej w naszym domu. Samo w sobie połączenie może wydawać się dziwne, ale ma swoje grono zwolenników ,przebudowujących swoje kuchnie na wzór tych pochodzących z Anglii. Nie mam tutaj na myśli oczywiście tylko warszawiaków działających na tym polu. W innych województwach, miastach i miejscowościach czy to mniejszych czy większych Polski , również buduje się .

Angielskie poczucie smaku

kuchnie angielskie warszawa, warszawa, kuchnia, dom, styl

Anglia ma swój urokliwy ,trochę chłodny klimat. Jest w tym nutka tajemniczości, ale też zgryźliwości. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć esencji angielskiego humoru, powalającego wręcz brakiem poszanowania dla wartości moralnych, godności człowieka i przesunięcia granic dobrego smaku do limitu dawno przekraczającego wszelkie normy etyczne. Ujmuje on jednak bezkompromisowością przy pokazywaniu naszych wad i przywar. Wytyka nam głupotę w bezlitosny sposób.

Czy poprzez swoje kuchnie również starają się nam coś powiedzieć? Myślę, że po prostu robią je w dobry i godny pochwalenia sposób. Jest co kopiować i na czym się wzorować. Wykonali kawał dobrej roboty, z której korzysta cały świat. Nieważne czy mieszkamy w Warszawie, Dortmundzie czy Kijowie nasze kuchnie mogą być po angielskiej przebudowie i nikt nam złego słowa nie powie.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać