ageval.euDomDekoratornia › Kuchnie angielskie czyli wnętrza z poczuciem stylu

Kuchnie angielskie czyli wnętrza z poczuciem stylu

Anglia kojarzy nam się z monarchią, pochmurną pogodą, Davidem Beckhamem lub coraz częściej z muzyką na wysokim poziomie. Wystarczy tutaj w kwestii muzycznej wymienić takie ikony jak , czy . Mają czym się pochwalić, a to tylko mała cząstka. Czy przychodzi nam na myśl Anglia, gdy wspominamy o kuchni ,aranżacji wnętrz, stylowemu projektowaniu? Może tylko miłośnicy kuchni angielskiej i to nie tej związanej z kulinariami tylko właśnie z tworzeniem niestandardowych wnętrz mieszkaniowych ,mogą coś na ten temat powiedzieć?

Otóż nie, w naszej przepięknej stolicy jaką jest Warszawa istnieje wiele firm oferujących wykonanie kuchni angielskiej w naszym domu. Samo w sobie połączenie może wydawać się dziwne, ale ma swoje grono zwolenników ,przebudowujących swoje kuchnie na wzór tych pochodzących z Anglii. Nie mam tutaj na myśli oczywiście tylko warszawiaków działających na tym polu. W innych województwach, miastach i miejscowościach czy to mniejszych czy większych Polski , również buduje się .

Angielskie poczucie smaku

kuchnie angielskie warszawa, warszawa, kuchnia, dom, styl

Anglia ma swój urokliwy ,trochę chłodny klimat. Jest w tym nutka tajemniczości, ale też zgryźliwości. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć esencji angielskiego humoru, powalającego wręcz brakiem poszanowania dla wartości moralnych, godności człowieka i przesunięcia granic dobrego smaku do limitu dawno przekraczającego wszelkie normy etyczne. Ujmuje on jednak bezkompromisowością przy pokazywaniu naszych wad i przywar. Wytyka nam głupotę w bezlitosny sposób.

Czy poprzez swoje kuchnie również starają się nam coś powiedzieć? Myślę, że po prostu robią je w dobry i godny pochwalenia sposób. Jest co kopiować i na czym się wzorować. Wykonali kawał dobrej roboty, z której korzysta cały świat. Nieważne czy mieszkamy w Warszawie, Dortmundzie czy Kijowie nasze kuchnie mogą być po angielskiej przebudowie i nikt nam złego słowa nie powie.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać