ageval.euDomDekoratornia › Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia w stylu rustykalnym

Wyposażenie kuchni nawiązujące stylem do wiejskich, przytulnych chat jest bardzo modne i funkcjonalne. Dobrze sprawdzi się w mieszkaniu w bloku, choć tak naprawdę stworzony jest dla przestronnych kuchni naszych domów i tam będzie idealnym rozwiązaniem. Przyjrzyjmy się inspiracjom i sprawdźmy, jakie mamy możliwości.

 

Drewno przede wszystkim

Wybierając meble kierujmy się materiałem, z którego są zbudowane. Naturalne, nie pokryte kolorową farbą lecz uderzające prostotą będą pasować do sielskiej i przytulnej atmosfery panującej w takiej kuchni. Drewno to świetne zastępstwo dla zimnych kuchennych płytek. Ociepla wnętrze i nadaje mu klasy. Aby służyło nam na lata, musimy odpowiednio zabezpieczyć je olejem lub lakierem i dbać regularnie o jego wygląd.

Kuchnie na wymiar i meble do kuchni.Kuchnie na wymiar i meble do kuchni.

 

Multikulturowa mozaika

 

Szukając inspiracji dla tak urządzanej kuchni nie musimy ograniczać się do folkloru polskiego. Możemy wybierać spośród wzorów bawarskich, prowansalskich czy angielskich.

Kuchnie na wymiar i meble do kuchni.

 

Dodatki

 

Chcąc zmienić nastrój w kuchni, nie musimy przeprowadzać generalnego remontu. Kilka drobiazgów, wzorów retro na mebla  ch sprawi, że niedużym kosztem osiągniemy ciekawy efekt.

Może ozdobne pojemniki na przyprawy, wiszące warkocze czosnku albo ozdobne serwety? Możliwości jest wiele.

Kuchnie na wymiar i meble do kuchni.

 

źródło zdjęć pinterest.com

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać