ageval.euDomDekoratornia › Kominek w mieszkaniu

Kominek w mieszkaniu

z kominkiem to jedno ze stale powtarzających się marzeń osób planujących uwicie własnego gniazdka. Kojarzy się z bezpieczeństwem, relaksem i odpoczynkiem w domu z dala od zgiełku miasta. Producenci prześcigają się w pomysłach na unowocześnienie i ulepszenie obecnych na rynku kominków, które przestały być już artykułem luksusowym. Istnieje duży wybór modeli. W zależności od preferowanego stylu możemy wybrać rustykalny, nowoczesny czy pałacowy. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

 

Kominki elektryczne

Spełniają funkcje dekoracyjną, ich podstawowym wyróżnikiem jest możliwość instalacji nawet w mieszkaniu w bloku. Nie potrzebne są specjalne przewody kominkowe, wystarczy gniazdko elektryczne, a ogień prawie do złudzenia przypomina prawdziwy. Jednak czy warto inwestować w imitację? Bio kominki mają liczne grono przeciwników, zarzucających im kicz i brak elegancji, zwolennicy natomiast doceniają walory takie jak ocieplenie mieszkania.

8a

Kominki tradycyjne

Wymagają złożonej instalacji. Decyzję o jego umieszczeniu powinniśmy podjąć już na etapie projektowania przyszłego domu. Pamiętaj, że będzie to jeden z najmocniejszych punktów mieszkania, wokół którego toczyć będzie się codzienne życie.

8b

 
źródło zdjęć pinterest.com

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać