ageval.euModaCiekawostki w modzie › Jakość poparta doświadczeniem w firmie Nike

Jakość poparta doświadczeniem w firmie Nike

Firma jest nieodłącznie związana z obuwiem. To przecież oni produkują słynne air max. Są potężnym dystrybutorem nie tylko obuwia lecz także odzieży i sprzętu sportowego. Mają swoją wyrobioną pozycję przez lata dominowania na rynku. Niewątpliwie w wielu dyscyplinach wytyczają trendy. Nie ma tutaj słabych punktów. Każdy produkt opatrzony jest właściwą uwagą oraz poświęceniem. Klapki wydają nam się produktem banalnym i raczej nie przywiązujemy do nich zbyt wielkiejk uwagi. pokazuje nam natomiast, że z każdej rzeczy można wykrzesać coś wyjątkowego. Dodatkowo nabywca korzysta na tym, ponieważ zamiast zwykłych szarych klapek ma okazję zakupu markowych, estetycznych i wygodnych- klapek . Rozwiązania, które stosują w swoich produktach są poparte serią testów. Wykonują te badania po to by usatysfakcjonować klienta oraz w trosce o dobre imię firmy. Są przecież potentatem w swojej branży. Konkurencja nie pozostaje im dłużna, ale dzielnie dają sobie radę. To, że nie pomijają detali jest tutaj gwarancją sukcesu.

Kupując produkty znanych marek jesteśmy przekonani o ich dobrym wykonaniu oraz jakości. Do tego grona zaliczają się nike klapki, czy adidas buty.

nike-klapki

a liczba sprzedaży

Czy jest to efekt naszych zmian w myśleniu na temat pewnych produktów czy może wpływ reklamy na naszą podświadomość? Zapewne reklama ma tu swój istotny wpływ na popularność Nike, jednak stoi też za tym wysoki standard ich asortymentu. Kupując coś z logo Nike, jesteśmy przekonani, że produkt ten jest trwały i dostosowany. Tak też się dzieje. Nawet przy klapkach, które Nike wypuszcza na rynek jest starannie dobrany kolor czy kształt. Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko zasiąść wygodnie przed komputerem i przeglądać sklepy on-line, które mają zaszczyt sprzedawać rezultat pracy specjalistów z Nike. 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać