ageval.euPracaPracownik › Jaka powinna być odzież pracowników hotelowych?

Jaka powinna być odzież pracowników hotelowych?

powinna przejść szereg kontroli zarówno na poziomie samego projektowania, szycia a następnie dostawy. Powinna ona spełniać szereg wymagań, zarówno higienicznych jak i funkcyjnych. Dostawcy prześcigają się w coraz nowocześniejszych rozwiązaniach, dzięki czemu klienci maja w czym wybierać.

Cechy

Odzież hotelowa naszych pracowników, powinna być nie tylko elegancka, gustowna i czysta, ale też trwała i wygodna. Należy dobrać idealne materiały oraz fasony dla osób na odpowiednich stanowiskach. I tak inaczej będzie ubrany i , a obsługa . Odzież taka powinna być elastyczna, dopasowana (choć nie obcisła) oraz gustowna. Jeżeli chcemy, aby kobiety miały spódniczki, pamiętajmy aby nie były one za krótkie, bowiem nie tylko ogranicza to ruchy pracownic, ale może zgorszyć niektórych klientów. Osoby pracujące w , oprócz odpowiedniej odzieży oraz obuwia (antypoślizgowego) powinny mieć nakrycie głowy, które jest wymagane przez .

Barwy odzieży hotelowej, powinny być uniwersalne, charakterystyczne i pasujące do całego wystroju kompleksu. Jednocześnie, materiały z jakich muszą być wykonane, powinny być łatwe do spierania oraz odporne na podarcia.
 

 

fot.readystudygo-project.net

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać