ageval.euGadżetyGadżety dla niej › Jak rozpalić pożądanie, czyli zaczynamy od sklepu z bielizną

Jak rozpalić pożądanie, czyli zaczynamy od sklepu z bielizną

Stara prawda mówi, że o kobietę (ale również o mężczyznę) w związku trzeba zawsze dbać, bo przecież niedoceniana, może odejść do innego. A sposobów na to, aby kobieta mogła się poczuć wartościowo, jest bardzo dużo. Najszybsze efekty dają te, które związane są z docenieniem jej wyglądu fizycznego i seksapilu. Seksuolodzy i psycholodzy zawsze polecali parom, które czuły już pewne wypalenie w swoim związku urozmaicenie swojego życia erotycznego. A to w dzisiejszym czasie nie jest rzeczą szczególnie trudną. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum internetowe o tematyce ogólnej i tam poczytać, jakie pary mają sposoby na urozmaicenie wspólnego pożycia, od wizyty w sklepie z bielizną po nieco pikantniejsze porady. 

Czasem sklep z bielizną może okazać się niezwykle inspirujący w poszukiwaniu sposobu na odświeżenie związku, w którym zaczyna się coś wypalać.

http://us.123rf.com

Wizyta w sklepie z bielizną pierwszym krokiem w odświeżaniu związku

Jednym z nich może być . Wizyta w takim miejscu pozwoli mężczyźnie znaleźć dla żony coś seksownego, w czym będzie się chciała pokazać tylko jemu. Korzyść będzie obopólna, ponieważ ona otrzyma prezent, jaki zapewne lubi najbardziej, czyli odzież, on zaś elementy, które w sypialni mogą wpływać na jego większe pobudzenie. Można nawet pójść o krok dalej i odwiedzić , a w nim znaleźć zabawki, które mogą się przydać we wspólnych igraszkach. W tej sprawie jednak warto być nieco bardziej ostrożnym i raczej robić to przy obopólnym porozumieniu. Łatwo partnera lub partnerkę zaskoczyć takimi zabawkami, ale nie zawsze będzie to zaskoczenie pozytywne.

Wizyta w sklepie z bielizną i zakup seksownej bielizny jest jednak tym pomysłem od którego warto starać ożywienie swojego partnerskiego pożycia. Po nim być może nastąpi wcielenie w życie innych motywów, a może parze wystarczy tylko to i oboje nie będą potrzebowali dodatkowych akcesoriów, aby poczuć się bardziej wyjątkowo. 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać