ageval.euPraca › Imprezy firmowe – efektywność i lepsza atmosfera w pracy

Imprezy firmowe – efektywność i lepsza atmosfera w pracy

Impreza firmowa to przede wszystkim budowanie przyjaznych relacji między współpracownikami. Stwarzanie w pracowniku poczucia, iż to właśnie jego praca przyczyniła się do rozwoju . Warto o to zadbać, gdyż przynosi to wiele korzyści dla Naszej . A zadowolony uśmiechnięty i wypoczęty pracownik to skarb dla Naszej .

Każde imprezy firmowe mają ogromne znaczenie i przekładają się pozytywnie na atmosferę w firmie a ta z kolei na efektywność pracowników.

Jak często powinien organizować takiego typu ?

Pewna zagraniczna agencja za pomocą badań ankietowych doszła do wniosku, iż chcieliby organizacji tego rodzaju imprez przynajmniej dwa razy do roku. Inaczej sprawa ma się w przypadku integracji z pracownikami jednego działu firmy czy tez wydziału. Tutaj wyrażają chęć integracji zdecydowanie częściej. Możemy wysunąć wniosek, iż wynika to z chęci zabawy w kameralnym gronie osób, które nie rzadko łączy przyjaźń bądź też inne, bliskie stosunki. W firmach znajdują się jednakże i takie osoby, które są przeciwne organizowaniu przez pracodawcę imprez integracyjnych. Z podanych badań wynika, że zdecydowanie są pozytywnie nastawieni do częstych organizacji imprez firmowych.

imprezy firmowe

fot. http://www.master-cook.co.uk

Pracownicy coraz bardziej chętni do integracji

Pracownicy chcą się integrować, gdyż pozwala im to na osiągnięcie wielu korzyści. Większości pracownikom dzięki organizacji tego typu imprez pozwoliło na nawiązanie bliższego kontaktu z innymi współpracownikami. Dzięki temu ich współpraca jest znacznie łatwiejsza. Pracownicy zaczynają się również utożsamiać z firmą, w której pracują. Po imprezie pozostaje również wiele kontaktów i znajomości, które możemy wykorzystać w codziennym życiu. Również zawarcie nowych przyjaźni jest dla Nas bardzo miłym akcentem po zakończeniu spotkania.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać