ageval.euPracaPorady dla firm › Import towarów z Chin

Import towarów z Chin

Duże rozeznanie rynku oraz dokładne sprawdzenie współpracowników, może sprawić, iż import morski z Chin będzie przyjemnością oraz okaże się dla nas żyłą złota.

fot.cpsc.gov

Jeżeli zastanawiałeś się nad tym, czy warto zająć się importem morski, z Chin, w podjęciu decyzji może Ci pomóc wizyta u potencjalnych współpracowników. Pomimo tego, iż może wydawać się to zbyt kosztowne i nieopłacalne, warto udać się do Chin, na własne oczy zobaczyć , które z nami współpracują oraz osobiście porozmawiać z partnerami – dzięki temu możemy oszczędzić wiele pieniędzy bądź zyskać pewność, iż współpraca się uda.

Na co zwracać uwagę będą w fabryce, która wytwarza dla nas ?

Zacznijmy od rzetelnej oceny właściciela, bądź kierownika. To od nich wiele zależy, jeżeli więc już na samym wstępie wywrą na nas złe wrażenie, pokażą się jako osoby niezdyscyplinowane i nieodpowiedzialne – zrezygnujmy z ich usług. Oprócz tego, warto przyjrzeć się jak wygląda wyposażenie w całej fabryce. Czy jest na odpowiednim poziomie, czy może zapewnić, iż na czas wyprodukuje zamówione przez nas towary o określonej wysokiej jakości? – warto poprosić o listę całego sprzętu oraz jego stanu technicznego.

Istotne jest również zapytanie się, czy istnieją wewnętrzne oraz , który kontroluje jakość oraz ilość produkcji.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać