ageval.euCzas wolny › Gry komputerowe dla młodzieży

Gry komputerowe dla młodzieży

W XXI wieku z wytwórni wychodzi pełno gier komputerowych. Są one dzielone na różne kategorie. Gry sportowe, , akcji, przygodowe i inne. Kupowane są głównie przez młodzież. Godzinami siedzą przed komputerem i grają w nie. Wygrywając wyścig, przechodząc na następny poziom czują satysfakcję i radość. Nie mogą się oderwać od tych gier.

Gra w symulator jazdy samochodem, to niezapomniane uczucie. Możemy jeździć samochodem wszędzie i po wszystkim. W prawdziwym życiu tego nigdy nie zrobimy.

symulator-jazdy-samochodem

źródło: http://edgarmarcelo.girlshopes.com

– Need for Speed

Bardzo popularne są symulatory. Głównie . Na naszym rynku furorę robi gier Need for Speed. Produkt wydawany przez Electronic Arts na konsole i komputer. Każda gra ma swoją fabułę. Jeździmy znanymi markami samochodów. Porsche, Bugatti, Audi i wiele innych. Możemy tuningować, zmieniać osiągi i kolory aut. Pojazdy, uszkodzenia są realistycznie odwzorowane. Grafika jest utrzymana na wysokim poziomie. Fan motoryzacji musi koniecznie zagrać w tę grę. Ten symulator jazdy jest polecany przez wielu specjalistów. Za łamanie przepisów ruchu drogowego jesteśmy ścigani przez policję. By wygrać musimy ich zgubić lub rozwalić.

Wybór postaci

Wytwórnia ta wydała już kilkanaście gier z serii Need for Speed. Według badań to najczęściej kupowana i ściągana . Do wyboru mamy kilka kamer. Wybierając jedną z nich poczujemy się jakbyśmy to my siedzieli za kierownicą pojazdu. Tak jak w życiu, uważać musimy na przeszkody i inne pojazdy. Uderzając w inne możemy uszkodzić swój i zakończyć grę. Ciekawostką jest, że w jednej z gier mamy do wyboru dwie postacie. Zostanie policjantem lub złodziejem. Wybór zależy od nas. Kim wolimy grać. Każdy grając w tę grę przekona się że symulator jazdy samochodem jest godny polecenia innym.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać