ageval.euDomPorady techniczne › Glazurnik na rauszu – jakie są tego skutki?

Glazurnik na rauszu – jakie są tego skutki?

remontowe są jednymi z najczęściej znienawidzonych przez wszystkich właścicieli mieszkań czy lokum, którym chociaż raz przyszła do głowy myśl, żeby wyremontować swój dom czy swoje mieszkanie. Okazuje się, że remontowe składające się z wielu „fachowców” mogą skutecznie nie tylko nie wyremontować mieszkania, ale jeszcze doprowadzić je do gorszego stanu niż znajdowało się poprzednio. Niestety, czasami planując remont można czasami trafić po prostu na nieuczciwą ekipę, ale nawet wtedy można się bronić, chociażby odmawiając płacenia za wykonane usługi. Niestety, tacy krążą dzisiaj wszędzie, jako że na remontach można zawsze dość dobrze zarobić. Niestety, dla klientów remont to duży wydatek, a niwelowanie jego negatywnych skutków może być praktycznie jeszcze droższe!

Remonty są dla właścicieli domów czy mieszkań bardzo stresujące - dobrze wybrany jednak glazurnik gorzów nie tylko niczego nie zepsuje, a skończy pracę przed terminem.

Ekipa z zaskoczenia, czyli co może zepsuć ?

remonty, usługi remontowe, glazurnik

Czasami trudno jest dopasować wykonania remontu ze znaną i sprawdzoną ekipą i wtedy często decydują się na drogi bardziej niebezpiecznej – dzwonią do ekipy z ogłoszenia. Czasami dla remontu potrzebny jest tylko jeden fachowiec, chociażby glazurnik, ale i on może kompletnie zrujnować całe pomieszczenie w czasie swojej pracy. Glazurnik, który przychodzi do pracy pijany albo po kilku dniach picia, nigdy nie wykona dokładnie kładzenia nowej glazury. Później zaś właściciel wraca do mieszkania, przeprowadza kontrolę, a wtedy okazuje się, że glazurnik zrujnował nowe płytki i ułożył je na przykład niezgodnie z wzorem lub po prostu położył je krzywo.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać