ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Gdy trzaskają drzwi…

Gdy trzaskają drzwi…

Tagi:

O tym, że kobiety i mężczyźni pochodzą z innych planet wiadomo nie od dziś. Różnimy się nie tylko fizycznie, ale i posiadamy inne usposobienie psychiczne. Mimo tego wiele ludzi nieustannie tworzy pary, które zaczynają razem mieszkać i…wówczas może dojść do prawdziwej burzy.
Kobiety z natury są większymi estetkami, cenią miłe zapachy, względną czystość i porządek. Rzecz jasna zazwyczaj dostrzegają jedynie porzucone męskie skarpetki, a własne zwiotczałe rajstopy, które wysypują się z szuflad już ignorują.

Zamknięte od łazienki i "foszek"

Mężczyźni nie dostrzegają takich drobiazgów – dwudniowe naczynia mogły naprawdę skryć się przed nimi, dlatego też dochodzi do częstych kłótni, których powodem jest właśnie zawartość zlewu. Gdy już dochodzi do awantury, dla kobiet liczy się pretekst – świetnie go znajdują, po czym wypominają wiązką wszystkie winy partnera, nawet te zeszłoroczne. Biedny mężczyzna nawet nie może się im sprzeciwić, ponieważ zwyczajnie tego nie pamięta. Tłumaczy się, przeprasza, ale… to na nic. Słynny, kobiecy foch trwa i wówczas mężczyzna musi się kajać, najlepiej zakupić kwiaty, umyć te i kolejne naczynia, masować stopy i kupić nową sukienkę. Wszystko to robi pokornie i z miłością. Faceci nie potrafią chować urazów tak długo, jednak potrafią również być wybuchowi – to, co dla nich wypowiedziane w furii nie ma znaczenia – kobieta zaś pamięta każde trzaśnięte drzwi i wszystkie słowa, które ją zabolały.

drzwi

Kobieta rządzi

Gdy kobieta nie ma racji – lepiej ją za to przeprosić i uznać, że jednak rację ma – chociaż takie stwierdzenie wydaje się nielogiczne, to jednak jest w nim wiele prawdy. Trzaskające drzwi są znakiem, że kobieta jest zła, a zła kobieta… to jedynie problem. Z tego powodu wielu mężczyzn woli nie ryzykować. Kobiety wiedzą lepiej jak się kłócić i obrażać…

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać