ageval.euPraca › Emigracja powraca, a bezrobocie rośnie

Emigracja powraca, a bezrobocie rośnie

Jak za dawnych czasów zaczyna do Polski powracać , która wyjechała za chlebem. są przeładowane Polakami, którzy mają już dosyć zagranicy. Jednak ich pogarsza tylko naszą sytuację. Co świadczy wyłącznie o tym, że politycy przez kilka lat nie zdołali rozwiązać problem bezrobocia w naszym kraju. cieszy się z przyjazdu, ale nie jest zaskoczona zmianami, ponieważ nie ma żadnych zmian.

Z tego powodu bus do polski może w bardzo szybkim czasie zmienić się w bus do Holandii, Anglii, czy Niemiec, gdzie Polacy znowu będą poszukiwać ucziwych i dobrych zarobków.

Busy do Polski z polskimi emigrantami

fot.http://www.used-buses.net/bustypes/double_decker_bus.asp

Bezrobocie ciągle wzrasta

Przyjazd naszych rodaków oznacza jedno. Bezrobocie w naszym kraju jeszcze bardziej wzrośnie, ponieważ nie pojawiają się nowe miejsca pracy dla ludzi. Politycy nie zdołali zachęcić społeczeństwa do zakładania własnych firm. To miała być deska ratunkowa dla polskiego bezrobocia. Realia są przecież inne. W dobie kryzysu boją się zakładać własne interesy, ponieważ są narażeni na bankructwo. Nikt nie chce ryzykować, chociaż oraz zarabianie pieniędzy często rządzi się ryzowaniem. Dodatkowo ludzi nie stać na stworzenie własnej działalności. Po całej historii z frankiem szwajcarskim nikt nie będzie chciał brać kredytów. Inna sprawa, że jest o wiele trudniej dostać taki kredyt.

Wyjazd będzie koniecznością

Ponieważ polskie reali nie ulegają zmianie to przewidziane jest tylko jedno rozwiązanie. Emigracja znowu stanie się emigracją. Ludzie pojadą za chlebem, a politycy będą mogli cieszyć się, że zmniejszyli bezrobocie w naszym kraju. Totalna porażka!

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać