ageval.euMotoryzacjaMotoporadnik › Elektroniczne ćwiczenia do egzaminu na prawo jazdy

Elektroniczne ćwiczenia do egzaminu na prawo jazdy

Zdanie egzaminu na , nie jest rzeczą łatwą. Coraz więcej osób musi podchodzić do niego kilkukrotnie, narażając się na duży stres oraz dodatkowe koszta. Czy można na to jakoś zaradzić?

Niestety jeszcze niewiele firm oferuje symulatory swym kursantom. Jest to nowość na polskim rynku i choć cieszy się dobrą opinią tak kursantów, jak i egzaminatorów i instruktorów, to ze względu na koszy zakupu urządzenia, niewiele ośrodków je kupuje.

Jazda symulatorem – poczuj się jak w prawdziwym aucie!

Oprócz wykupienia kilku dodatkowych godzin ze swoim instruktorem, który dodatkowo nas podszkoli, warto rozważyć skorzystanie z symulatorów jazdy samochodem.

Jest to stosunkowo nowy pomysł na to, aby pomóc zdenerwowanym kursantom w uzyskaniu upragnionego dokumentu.

Łatwo i przyjemnie

do jazdy autem, pozwalają w prosty i obrazowy sposób, bez wychodzenia z domu, przenieść się na wirtualną ulicę, na której będziemy musieli zdać interaktywny egzamin. Jest to bardzo dobre rozwiązanie uczące nas nie tyle samej jazdy (którą w chwili, gdy uruchamiamy symulator, powinniśmy mieć opanowaną), co odpowiednich odruchów. Dzięki niemu powtarzamy swoją wiedzę teoretyczną o znakach drogowych i odpowiednich zachowaniach na drodze. Istotne jest również to, że wirtualny świat, po którym się poruszamy, jest bardzo realistyczny. Oprócz tego, że możemy wybrać rzeczywistą trasę z naszego miasta (dzięki czemu możemy lepiej poznać układ ulic i skrzyżowań), możemy spodziewać się zmian pór dnia i warunków atmosferycznych! , to idealne rozwiązanie, aby połączyć zabawę z edukacją!

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać