ageval.euPraca › Egzamin ETS na oszustów!

Egzamin ETS na oszustów!

Bezrobocie w Polsce rośnie. Właśnie z tego powodu coraz większa liczba osób decyduje się na umieszczanie niewłaściwych informacji oraz umiejętności w swoich CV. Staje się to często spotykane, a starają się odrzucać takich kandydatów od razu. Niestety prawda jest taka, że pracodawca orientuje się co do danych umiejętności, kiedy kandydat przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną. Jak się okazuje najczęstszymi kłamstwami umieszczonymi w CV są . Pracodawcy w tym celu poddają kandydatów egzaminowi ETS, który sprawdza wszystkie .

Profesjonalny egzamin ets ze strony http://www.hutchinson.org.pl/oferta/egzaminy/ets.html to gwarancja sukcesu dla ciebie i twojej firmy.

egzamin ets

Co to ?

Pracodawcy decydują się na przeprowadzanie egzaminu ETS, ponieważ pragną wybrać najlepszych kandydatów ze znajomością języka angielskiego. Niestety polscy aplikanci bardzo często nie umieszczają szczerej prawdy w swoich CV. Egzamin ETS to egzamin, który sprawdza wiedzę językową z zakresu rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki. W ten sposób można sprawdzić znajomość języka angielskiego u danego kandydata na stanowisko. Pracodawcy coraz częściej decydują się na ten krok, ponieważ pragną posiadać wykwalifikowaną kadrę. Trzeba również dodać, że egzamin ETS sprawdza umiejętności językowe w środowisku biznesowym, dlatego z pewnością sprawdzana będzie również leksyka z tego zakresu.

Dobry pracownik

Jak się okazuje coraz większa liczba osób pragnie zdobyć pracę, dlatego decyduje się na wpisanie nieprawdziwych informacji w swoim CV, sądząc, że nikt ich nie sprawdzi. Pracodawcy chcą posiadać dobrych pracowników, dlatego nie mogą sobie pozwolić na zatrudnieni kogoś, kto już na samym początku oszukuje.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Warto przeczytać