ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Dostosowanie się do zaleceń Unii Europejskiej

Dostosowanie się do zaleceń Unii Europejskiej

Pompy i wykorzystywane są do różnych zadań. i służą do pozyskiwania mleka. To dzięki takim urządzeniom możliwe jest działanie dojarki. Agregaty powinny znajdować się w każdym gospodarstwie. Z wejściem Polski do Unii Europejskiej zmieniły się niektóre normy. Gospodarstwa rolne muszą dostosować się do przepisów i zasad. Nie wszystkich rolników stać na zakup takich urządzeń. Hodując kilka lub kilkanaście zwierząt nie opłaca się kupować takiego specjalnego sprzętu.

W gospodarstwie potrzebne są kompaktowe agregaty próżniowe, które możemy kupić w specjalistycznych sklepach. Nie każdy jest produkowany z dobrych materiałów.

Postęp techniki wymusza, by zakupić agregaty próżniowe do swojego przedsiębiorstwa. Ceny takich urządzeń są liczone w tysiącach.

kompaktowe-agregaty-próżniowe

Co z tym zrobić?

Nie wszystkim podobają się przepisy jakie narzuca Unia Europejska. Urzędnicy nie zastanawiają się jak to wpłynie na wszystkich rolników. Biorą pod uwagę tylko tych największych dostawców produktów i substancji. Przy zakupie takich urządzeń jest możliwość uzyskania funduszy unijnych na wprowadzanie nowych technologii do swojego gospodarstwa. Wiele osób zrezygnowało z trzymania zwierząt ze względu na to, że musieliby kupować drogi sprzęt. Przy podejmowaniu decyzji trzeba pamiętać, że nie wszystkie kraje są na tym samym poziomie rozwojowym. Niektóre żyją głównie z roli, a inne z przemysłu i fabryk. Urzędnicy nie zważają na takie kraje. Narzucają na wszystkie kraje, takie same przepisy i normy. W czasie kryzysu coraz trudniej jest im sprostać. Upadają firmy, zwiększa się bezrobocie, nie ma widoków na poprawę sytuacji.

Kompaktowe agregaty próżniowe i agregaty próżniowe są produkowane przez różnych producentów. Nie każdy stosuje do takiej produkcji najlepsze materiały. Dlatego dochodzi do częstych awarii i napraw takich urządzeń. Dla właściciela jest to najgorsza rzecz. Musi zostać wstrzymana produkcja i zapłacone za naprawę.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Warto przeczytać