ageval.euPodróże › Domowy nocleg dla każdego

Domowy nocleg dla każdego

w Krakowie wcale nie muszą być drogie. Wiedzą o tym, ci którzy docenili . Jak sama nazwa wskazuje – chodzi o udostępnianie komuś swojej kanapy. To może być łóżko, podłoga, materac – to tak naprawdę nie ma znaczenia. Liczy się gest i oferowanie darmowego noclegu na jedną lub kilka nocy.

Jak się okazuje wielu Polaków wybiera tani nocleg kraków, ponieważ wolą dłużej zwiedzać miejsce niż cieszyć się wygodami. Choć trzeba również przyznać, że niektórym nie chcei się szukać tanich rozwiązań noclegowych.

nocleg kraków

fot.http://lumeschannel.wordpress.com

Kanapa i nie tylko

Ideą couchsurfingu jest pomoc ludziom na całym świecie. Można liczyć się z tym, że kiedy da się , kiedyś ktoś w innym mieście czy kraju również przenocuje za darmo. Dzięki temu można wciąż wierzyć, że istnieją ludzie, którzy robią pewne rzeczy bezinteresownie. Taki ma wiele zalet – przede wszystkim zazwyczaj nic nie kosztuje. Niektórzy gospodarze oferują oprowadzenie po mieście, jedzenie czy po prostu rozmowę. Z tego względu to fajny sposób na poznanie innej kultury. Taki znajdziemy w każdym mieście – jest jedynie przykładem. Ważne jednak, by przy rejestracji na stronie internetowej podawać prawdziwe dane (są sprawdzane przez policję) i prosić i pomoc na tyle wcześnie, by ktoś mógł przeczytać naszą wiadomość. Niektórzy nie mają pieniędzy na drogie hotele, inni po prostu wolą spać w domowych warunkach i rozmawiać z ludźmi. jest przestrzenią, gdzie jednak zachowuje się anonimowość – goście zamykają się w swoich pokojach, a nocą nie można podjadać z lodówki. u kogoś pozwala na rozmowę, zrobienie prania, darmowy dostęp do internetu. To przede wszystkim okazja by poznać kogoś ciekawego. Podróżowanie nie musi kosztować majątku!

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać