ageval.euPodróżeWakacje › Dobre planowanie podczas wakacji

Dobre planowanie podczas wakacji

Wybierając się całą rodziną na wakacje, rezerwujemy pokoje dość wcześnie. Nie każdy o tym jednak pamięta i w ostatniej chwili poszukuje wolnych miejsc. Lepszym rozwiązaniem jest dobre planowanie. Wiemy co musimy zrobić i to realizujemy. Mamy nakreślony harmonogram. W tym drugim wypadku robimy to co nam się w danej chwili przypomni. O niektórych ważnych sprawach zapominamy, albo zdaje się nam, że to już uczyniliśmy. Rezerwacje nieważne, czy to dotyczące imprez, koncertów, czy wchodzące w grę Grzybowo trzeba robić wcześniej.

Nie można z tym czekać do ostatniej chwili. Chcąc wynająć noclegi grzybowo musimy dodzwonić się do danej siedziby. Zaakceptować ich warunki wynajmowania pokoi.

noclegi-grzybowo

źródło: http://webpages.uah.edu

Kartka i długopis to podstawa

Dzięki takiemu postępowaniu unikniemy kłopotów. Nie będziemy się niepotrzebnie stresować. Nikt nie lubi takich sytuacji. Źle wpływają na nas i na naszą rodzinę. Na karteczce napiszmy sobie jakie zadania mamy do wykonania. Po realizacji jednego, wykreślmy je. Tak by się w tym nie pogubić. Nie próbować dwa razy wykonać danej czynności. Takie planowanie zaoszczędzi nam cennego czasu. Każdy przecież ma tylko 24 godziny w ciągu całej doby. Nie można sobie ich dodać albo odjąć. Jest to nierealne.

Nerwy nie na miejscu

Jadąc do znanych miejscowości pamiętajmy o tych kilku sprawach. Może nam się poszczęści i znajdziemy wolne . W innym wypadku będziemy jeździć od miejscowości do miejscowości w poszukiwaniu wolnych kwater. Wprowadzi to nerwową atmosferę. A przecież mieliśmy wypoczywać, odstresować się od pracy. Nasze pozytywne zachowanie doprowadzi do załagodzenia nieporozumienia jakie się przydarzy. Nie zawsze trzeba wtrącać swoje trzy grosze. Może to jeszcze bardziej zaognić konflikt. Co nie jest przecież celem naszej podróży.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać