ageval.euCzas wolnyCiekawostki › Dlaczego kobiety zdradzają swoich mężczyzn?

Dlaczego kobiety zdradzają swoich mężczyzn?

, który odwiedził Warszawa nie jest elementem dowcipu o kobiecie, która zdradza swojego męża. Okazuje się, że coraz częściej decydują się na zdrady, ponieważ są zaniedbywane przez swoich mężczyzn. Panowie nie dbają o panie, gdyż sądzą, że po ślubie lub zaręczynach nie potrzeba już zabiegać o względy kobiet. Dlatego trzeba uświadomić każdego mężczyznę, że zadbana i dopieszczona kobieta nie decyduje się na zdrady. Wówczas nie będzie trzeba się obawiać nieznajomego mężczyzny, który Warszawa wykorzystał do innych celów.

To wydaje się zaskakujące, ale szafy pod zabudowę toruń czasami naprawdę kryją w swoich wnętrzach kochanków kobiet, które zostały przyłapne "in flagranti"!

szafy-wnękowe-warszawa

Randka w każdym wieku!

Trzeba dodać, że ślub czy narzeczeństwo to nie pakt, po którym kobieta musi czuć przynależność do danego mężczyzny. Przede wszystkim ślub ma być połączeniem dwóch osób, które wzajemnie będą o siebie dbać. Niestety ślub bardzo często staje się wydarzeniem, które mężczyzn demotywuje. A przecież na randkę można udać się w każdym wielu. Specjaliści mówią nawet, że małżeństwa muszą się umawiać na wspólne wieczory, wyjścia, aby dalej pielęgnować własną miłość oraz wszystkie uczucia, które są z nią związane. Kobiety, które zdradzają przyznają się, że robią to najczęściej z nudów, bo ich mężczyzna nie dba o nie, nie dopieszcza. A czasem wystarczy zwykły kwiatek, czułe słowo, komplement lub wyjście do restauracji. Panowie najwidoczniej o tym zapominają, a później dziwią się, że kobieta znalazła sobie innego mężczyznę, którego postanowiła ukryć w szafie wnękowej.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać