ageval.euZdrowie & UrodaDieta › Dieta nasionowa – czy to możliwe?

Dieta nasionowa – czy to możliwe?

Koniec zimy zbliża się dużymi krokami, nic więc dziwnego, że coraz częściej wiele z pań zastanawia się nad zrzuceniem zbędnych kilogramów, które podczas zimy zagościły w ich ciele. Diet jest tyle co kobiet, które chcą je wykorzystywać, jednak tak naprawdę niewiele z ich jest skutecznych. Wiele z nich kończy się chwilowym zrzuceniem kilku kilogramów, tylko po to, aby za chwilę zrobił swoje. Powracają zrzucone kilogramy, z nawiązką w postaci kilku ekstra. Ostatnimi czasy pojawiła się jednak nowoczesna , która zdobywa coraz więcej zwolnenników.

Dieta nasionowa

czym są wie każdy. wbrew pozorom – mała wielkość może mylić – zawierają zdecydowanie dużo więcej wartości odżywczych i witamin, aniżeli wyrośnięte już warzywa. Na rynku jest wiele producentów nasion np. , z których każdy oferuje bardzo atrakcyjne cenowo , idealnie komponujące się z tą nowoczesną dietą.

Co więc można na niej jeść? Wszystkie nasiona jakie tylko mamy pod ręką. Przede wszystkim popularne są nasiona słonecznika, nasiona dyni – uznawane za tuczące – kiełki rzodkiewki, nasiona cebuli, itp. Najlepiej jeść nasiona jak najczęściej, przegryzać je w pracy, w szkole, czy w domu. Warto jeść je samodzielnie, bez dodatków w postaci chleba, czy makaronu.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać