ageval.euZdrowie & Uroda › Czytać czasopisma kobiece czy nie?

Czytać czasopisma kobiece czy nie?

Czytając ogłoszenia w prasie dla kobiet natykamy się często na treści typu: " Warszawa, tanio", albo " bez powikłań Łódź". Na dobrą sprawę trudno znaleźć inne ogłoszenia, wszytskie oscylują wokół tematyki i jej poprawek. Czytamy i dociera do nas jakie jesteśmy brzydkie, niedoskonałe i nieatrakcyjne. W najlepszym razie decydujemy się na wizytę w , a w najgorszym popadamy w depresję i przestajemy pokazywać się ludziom. A niby wszystkie te poradniki mają nam pomagać.

Przeglądając ogłoszenia typu "wypełnianie zmarszczek warszawa" powiedzmy sobie, że nasze zmarszczki są jeszcze zbyt płytkie, poczekamy na moment, kiedy będzie co wypełniać.

wypełnianie zmarszczek

Czy koniecznie potrzebujemy tych zabiegów?

Nie ważne czy zafundujemy sobie wypełnianie zmarszczek w Warszawie, czy liposukcję w Gdańsku, ważne jest byśmy MY czuły się ze sobą dobrze, a przecież często tak jest zanim zajrzymy do kolorowych czasopism. Więc albo przestańmy zaglądać do takich czasopism, albo czytajmy je z przymrużeniem oka. Nie wszystkie artykuły zmuszają nas do przeróbek, niektóre pomagają nam w prosty sposób, bez ingerencji lekarza czy kosmetyczki, ukryć niedoskonałości sylwetki czy podrzucają pomysły jak ze starej sukienki zrobić kreację wieczorową. Takie artykuły warte są polecenia. Nie można też całkowicie odrzucić tekstów o zabiegach kosmetycznych, w nich też możemy znaleźć ciekawostki, które mogą się nam przydać.

Dlatego drogie Panie, tak jak we wszelkiego rodzaju zabiegach należy zachować umiar tak i w samokrytyce również. Naprawdę czasem poddajemy się wypełnianiu zmarszczek choć często te właśnie dodają naszej twarzy uroku.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Warto przeczytać