ageval.euPracaFinanse firmowe › Czas na imprezy firmowe

Czas na imprezy firmowe

Pensja nie powinna być jedynym sposobem motywującym pracowników. Dobry pracodawca powinien szukać sposobów, aby motywować swój zespół nie tylko co miesiąc wysyłanymi na konto pieniędzmi. Trzeba też jasno powiedzieć, że pieniądze jako takie nie muszą aż tak motywować pracowników, jak inne metody, które mogą być dużo tańsze. Pracownik zmotywowany to taki, który widzi sens w codziennym przychodzeniu do pracy, a tym sensem jest coś więcej, niż wypłata. Aby pracowało mu się dobrze, musi się on lubić ze swoimi współpracownikami i dobrze z nimi znać.

Udanie się na wycieczkę wymaga zadbania o środek transportu. Konieczny staje się zatem wynajem autokarów dolny śląsk lub z innego obszaru Polski.

wynajem-autokarow-dolny-slask

Dobra integracja

Od kilku lat w międzynarodowych korporacjach panuje moda na organizacje imprez firmowych. Często są to nawet wycieczki do innych miast, takich jak Wrocław. Nie trzeba się oszukiwać: nie chodzi wtedy o zwiedzanie miasta, poznawanie jego historii, ale o zwykłą zabawę, dzięki której relacje między pracownikami, ale też szefa z pracownikami, zawarte będą nie tylko na stopie zawodowej, ale również towarzyskiej. Aby taką wycieczkę można było zorganizować, potrzebny będzie Dolny Śląsk. To jednak jest kwestia techniczna, którą dział kadr bez problemu będzie się mógł zająć. Firm, które oferują Dolny Śląsk jest dużo i nie jest to już tylko państwowy pekaes.

Modę na organizację imprez firmowych od wielkich korporacji przejęły również niewielkie krajowe przedsiębiorstwa, zatrudniające po kilkanaście osób. Wycieczki na Śląsk raczej w tym przypadku nie wchodzą rachubę, bo też fundusze socjalne takich firm są mocno ograniczone, ale przecież lepiej się poznać można również klubie na piwie i wcale nie trzeba jechać gdzieś na wycieczkę.  

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać