ageval.euCzas wolny › Co zrobić z chandrą jesienno – zimową, czyli bez kurtki przeciwdeszczowej ani rusz

Co zrobić z chandrą jesienno – zimową, czyli bez kurtki przeciwdeszczowej ani rusz

Sezon jesienno – zimowy bardzo często zmusza nas do bliższego kontaktu z deszczem. W ogóle okres ten nie nastraja nas zbyt optymistycznie do życia. Wszędzie szaro i smutno, niewiele momentów ze słońcem, chandra dopada każdego. Niektórym przeleci przez myśl, żeby zagrzebać się w pościeli i nie wychodzić aż do wiosny albo przynajmniej pięknej śnieżnej zimy. Niestety nie jest to możliwe, musimy sobie poradzić jakoś z depresją jesienną i normalnie funkcjonować. Duże ilości herbaty z sokiem malinowym, odrobina czekolady, miodu i kurtki przeciwdeszczowe pomogą nam przezwyciężyć nasze pesymistyczne podejście do jesieni.

W każdej szafie powinny znaleźć się kurtki przeciwdeszczowe, które jesienią zapewnią nam ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Niezbędnik na jesienne słoty

W przygotowaniu do jesiennych słot nie wolno zapomnieć nam o kilku czynnikach, które pomogą nam przetrwać deszcze i wiatry jesienne. Na pewno warto zaopatrzyć się w duże ilości soku malinowego i miodu, które w połączeniu z herbatą będą nas świetnie rozgrzewać w jesienne wieczory. Oczywiście bardzo ważna jest garderoba jesienna, odpowiednia na słoty i niepogody, czyli kalosze najlepiej kolorowe, żeby na ulicy pojawił się barwny akcent. Wystraczy, ze jesienne niebo jest szare i smutne. Do tego modna i również kolorowa np. typu szwedka, modna i efektowna, która zapewni nam ochronę od wiatru i deszczu. Z dodatkowych akcesoriów to przydałaby się jakaś parasolka czy nawet czapka i szalik. Jeszcze najważniejszy element naszych pzrygotowań do sezonu jesienno – zimowego to dobry humor i optymistyczne spojrzenie na świat, bo od nich najwięcej zależy.
 

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Warto przeczytać