ageval.euZdrowie & Uroda › Ciężki żywot kobiety

Ciężki żywot kobiety

W drodze do pracy złapałaś gumę, spóźniłaś się i zebrałaś reprymendę od szefa, póżniej urwanie głowy, wszystko musi być już, zaraz, a godziny tak wolno płyną. Wracasz do domu, tutaj wcale nie lepiej, dzieci, pies, mąż – wszyscy czegoś chcą, czegoś potrzebują. Masz dość, jak każda normalna , twoja cierpliwość też się kończy. Co zrobić by nikogo nie skrzywdzić?

Nie zawsze mamy czas by odwiedzić spa świdnica, dlatego czasem takie zabiegi pielęgnacyjne wykonane w domu muszą nam wystarczyć.

http://sasstrology.com

Niezawodny sposób na stres

Na zakupy czy wizytę u jest już za późno, niestety. Zamykasz się więc w łazience i urządzasz sobie swoje prywatne . Zapalasz świece, włączasz muzykę i na początek gorąca w pianie, z dodatkiem olejków aromatycznych. Po kwadransie oddychasz spokojnie, cały stres spływa, powoli się relaksujesz. Jeszcze , może , nowy intensywnie pachnący balsam, i maniciurep i po około dwóch godzinach wyłania się z łazienki zrelaksowana i zregenerowana kobieta, gotowa do walki z codziennością.

Prywatne spa we własnym domu

Wiele z nas ma w domu takie swoje małe prywatne spa, w którym potrafimy z kłębka nerwów przemienić się w oazę spokoju zadbaną i wypielęgnowaną. Często brakuje nam czasu na wizytę u kosmetyczki, dlatego wiele wykonujemy w domu. Jest nam o tyle łatwiej, że mamy szeroki dostęp do wszystkich niezbędnych , a nawet idziemy dalej i niektóre wykonujemy własnoręcznie w domu. Tak niewiele a ile może zmienić. Czasem tylko chwila dla siebie, może nam pomóc zregenerować siły na cały tydzień.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać