ageval.euDomRodzina › Ciąża – Poradnik dla przyszłych rodziców, czyli jak się nie dać zmanipulować?

Ciąża – Poradnik dla przyszłych rodziców, czyli jak się nie dać zmanipulować?

Dziś rodzice bardzo świadomie chcą podchodzić do wychowania dziecka. Dlatego czas ciąży to okres dokształcania się z tego, jak dziecko się rozwija. Nic dziwnego, że typu „Ciążka. ” rozchodzą się na rynku księgarskim jak świeże bułeczki. Nie mniej świadczyć to może wyłącznie i polskich rodzicach, którzy decydując się na dziecko coraz częściej postanawiają się edukować w tym zakresie przed jego narodzinami.

Jak się okazuje ciąża poradnik dla rodziców to doskonały chwyt tytuł dla książki, po którą mają sięgać przyszli rodzice. Dziś biznes takiej literatury nie stoi w miejscu, ciągle się rozwija i wydaje nowe pozycje książkowe.

ciąża poradnik dla rodziców

Coraz nowsze książki

odkąd zauważono, że przyszli rodzice świadomie podchodzą do płodzenia oraz wychowywania zaczęto wydawać książki o ciąży, wychowywaniu różnymi metodami czy zdrowym odżywianiu dziecka. Wszystkie te nie zmieniają się od kilkunastu lat, a sprzedają się ciągle tak samo? Na czym tkwi fenomen w sprzedaży takich pozycji książkowych? Przede wszystkim na autorach lub osobach, które dane książki polecają. Okazuje się, że chętniej kupujemy książki, które opisują metody wychowawcze wypróbowane przez nasze gwiazdy. W tym tkwi cały , a rodzice każdego roku dają się nabierać na zwykłe chwyty marketingowe.

Młodzi rodzice

Specjaliści mówią, że każdy młody rodzic stara się zdobyć jakąkolwiek wiedzę na temat dzieci. Dlatego książki na ich temat są tak popularne. Jednak kiedy przychodzi czas na kolejne dziecko, nikt już nie wpada w taką panikę. Dlatego poradniki dla rodziców są najczęściej kupowane przez młodych rodziców. Weterani nie decydują się już na żadne zakupy poradników dla rodziców czy książek na temat dzieci. O dziwo w czasie ciąży z drugim dzieckiem, nawet do takich ksiazek w domowej biblioteczce nie zaglądają.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URL

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Warto przeczytać